Případové studie

Již více než 25 let otevíráme svým zákazníkům svět neomezených možností 3D technologií. Posouváme hranice zavedených průmyslových postupů a umožňujeme přehodnotit způsob návrhu designu, vývoje produktů i výrobních procesů. Jsme partnerem všude tam, kde je potřeba vyvíjet, konstruovat, tvořit, měřit, testovat a vyrábět. Pomocí 3D technologií umožňujeme dělat věci jinak, nově, efektivně a úsporně.

3D optické měření

Deformace

případová studie měření deformací budovy
Deformace

Testování stavebních materiálů: Simulace zemětřesení

Přírodní jevy jsou úkazy, které lze jen těžko předvídat, zvlášť pokud jde o zemětřesení způsobené náhlým pohybem tektonických desek. Obranou proti hrozícím škodám při něm může být použití vhodných materiálů a konstrukcí.

3D tisk z plastů a pryskyřic

Design

Engineering

3D tiskárna v TE Connectivity
3D tisk

3D tiskárna Stratasys Origin One vyrábí koncové díly pro letecký průmysl

Společnost TE Connectivity, světový lídr v produkci konektorů a senzorů, vyrábí 192 miliard dílů ročně pro své globální zákazníky. Každý zákazník má své specifické požadavky a TE Connectivity zajišťuje, aby včasný návrh výrobku i výrobní náklady umožnily přijatelnou návratnost investic.

mars rover 3d tisk roverova soutěž
Engineering

Robotický rover K3P4 pro European Rover Challenge

Tým nadšených studentů z Vysoké školy báňské Technické univerzity v Ostravě vyvíjí průzkumný robotický rover, který bude schopný splnit připravené úkoly, které simulují mise na povrchu Marsu nebo Měsíce.

Healthcare

Manufacturing

Manufacturing

3D tisk ve službách Teamu Spielberg pro Red Bull Air Race

Společný projekt MCAE Systems a Team Projekt Spielberg prototypu sání motoru závodního letadla Zivko Aeronautics Edge 540 V3. 3D tisk z materiálu ULTEM 1010 odolává teplotám až 216 °C a využívá k testování nově vyvinutých dílů před finální výrobou z kompozitních materiálů.

3D tisk z kovů

CAD/CAM

Reverse Engineering

boeing pripadova studie
Reverse Engineering

Skenování a reverzní inženýrství v letecké technice

Americký start-up WheelTug za svou dobu působení na trhu dokázal, že se nebojí inovací. Během krátké doby si vybudoval renomé v leteckém průmyslu, takže jsme byli rádi, když se na nás WheelTug obrátil, abychom pro něj zajistili skenování a reverzní inženýrství.