Search
Close this search box.

Reverse engineering

Transformace průmyslových procesů

Jsme odborníci v oblasti 3D optické digitalizace a vytváření počítačové podoby fyzických objektů. Poskytujeme služby pro převod originálních dílů do 3D CAD modelů, opravu forem a digitalizaci uměleckých děl. Naše technologie zajišťuje získání precizních a optimalizovaných modelů, a naše rozsáhlé zkušenosti vám přináší spolehlivé řešení pro vaše projekty.

Tvorba identických kopií
Archivace stavu nástrojů
Digitalizace průmyslových procesů
Zvýšení efektivity a kvality

Profesionální služby pro lisování plechu

Exkluzivní řešení pro český trh

Zaujímáme klíčovou roli v oblasti lisování plechu, slévárenství a vstřikování plastů. Naše specializované služby zahrnují optimalizaci obrábění odlitků, korekci CAD dat s využitím naskenovaného modelu, archivaci aktuálního stavu nástrojů a dílů, diagnostiku opotřebení a také opravy poškozených nástrojů a dílů. Naše odborné znalosti a přístup nám umožňují efektivně řešit specifické úkoly v těchto oblastech.

Inovace v oblasti slévárenství

Transformace starého do nového

Slévárenství je oblastí, kde se specializujeme na tvorbu CAD modelů odlitků, rekonstrukci dílů a pomoc při tvorbě CAD modelů pro opravy forem. S našimi specializovanými řešeními podporujeme efektivitu a kvalitu ve slévárenském průmyslu.

Precizní služby v oblasti vstřikování plastů

Optimalizace forem a procesů

V oblasti vstřikování plastů vám nabízíme služby tvorby CAD modelů částí forem, opravy deformovaných vložek a inovativní kompenzaci deformací výlisku. S naším odborným přístupem přinášíme precizní a efektivní řešení pro zajištění optimálního výrobního procesu ve sféře vstřikování plastů.

Kontaktujte nás pro služby reverzního inženýrství

Naše služby reverzního inženýrství nabízejí široké možnosti pro transformaci průmyslových procesů. S technologiemi, které zvládnou digitalizovat díly i s velkými rozměry a velkou hmotností, zajistíme precizní rekonstrukce a úpravy. Praktické příklady našeho působení zahrnují záchranu havarovaných nástrojů, archivaci stavu nástrojů bez dokumentace a zajištění zálohy pro odladěné nástroje. Spoléhejte na nás pro efektivní řešení vašich konkrétních průmyslových výzev.

Reálné využití našich 3D technologií v průmyslu

Buhler motor a reverse engineering

Reverzní inženýrství zajistilo Buhler Motor dokonalou formu

Reverzní inženýrství je velmi často přímo napojeno na výstupy z 3D skenování. Proto MCAE Systems nabízí kompletní řešení, které našim zákazníkům ušetří čas i peníze. Naši zkušení specialisté mají přehled o tom, jak zakázky splnit efektivně, aby byl zákazník spokojený a mohl se získanými daty dále pracovat.

reverzní inženýrství katamarán

Rekonstrukce CAD modelu plováku katamaránu

Reverzní inženýrství je jednou z našich služeb nabízených na míru. Naše ucelené řešení spojuje 3D skenování a následné vytvoření CAD modelu v profesionálním CAD/CAM softwaru Tebis.

škoda sport 3d skenování

Digitalizovali jsme další skvost – Škoda Sport

Z mladoboleslavské soukromé sbírky jsme si na jeden večer vypůjčili dvoumístný roadster Škoda Sport – typ 966. Tento kouzelný řadový čtyřválec s výkonem 51 kW, což je asi 70 koní, nám zapůjčil sám renovátor vozu Michal Velebný, který si u nás udělal zastávku při cestě na již tradiční výstavu veteránů Brno Revival.

obal na saxofon z 3D tiskárny

3D tiskárna vytiskla funkční obal na saxofon

Propojení 3D tisku a umění je dnes zcela běžné. Další výjimečný projekt, byla diplomová práce studentky Martiny Zarchlové z fakulty architektury na ČVUT v Praze. Martina navrhla obal na hudební nástroj – saxofon. Úpravu dat modelu obstarali naši specialisté a 3D tiskárna vytiskla funkční obal na saxofon.

3d měření karoserie auta

3D technologie pomáhají při tuningu závodních aut

3D digitální technologie a automobilový průmysl k sobě neodmyslitelně patří již několik desetiletí. Prostorová data získaná z 3D optického měření jsou neocenitelným nástrojem pro kontrolu kvality či reverzní inženýrství, nezanedbatelná je také technologie 3D tisku, která se využívá při stavbě přípravků či prototypů.

O MCAE Systems

Pomocí digitálních technologií – 3D tisku, 3D měření a CAD/CAM – posouváme hranice inteligentní výroby v mnoha průmyslových odvětvích. Ať už se jedná o prototypování, sériovou výrobu funkčních dílů, kontrolu kvality nebo automatizaci výrobních procesů, u nás najdete to pravé řešení pro všechny vaše aplikace. Již téměř 30 let pomáháme našim zákazníkům realizovat ty nejsmělejší vize a redefinovat návrh a vývoj produktů i výrobní procesy. Díky nejmodernějším 3D technologiím a našim vysoce odborným zkušenostem vám umožníme dělat věci jinak, efektivně, úsporně a inovativně.

Kontaktujte nás

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

29

Let na trhu

2 300+

Zakázek ročně

19

Inovativních technologií

900+

Spokojených zákazníků