Reverse Engineering

Pomocí 3D digitalizace získáme z fyzického objektu digitální model. Tento model je základem pro vytvoření CAD modelu, který lze uložit do většiny používaných CAD formátů.

Rekonstrukce odladěných nástrojů a forem (lisovací, tvářecí a vstřikovací). Tyto modely pak slouží jako záloha při výrobě duplicitních nástrojů a při opravách poškozených nástrojů.

Rekonstrukce převzatých nástrojů a forem, u kterých neexistuje žádná dokumentace a u kterých v budoucnu bude probíhat servis nebo opravy.

Rekonstrukce havarovaných nástrojů, zdeformovaných a ulomených částí. Poškozené části lze provizorně spojit, naskenovat a provést rekonstrukci. Deformované oblasti je možné podle požadavků domodelovat nebo u symetrických dílů vytvořit chybějící tvar pomocí zrcadlení.

Při tvorbě 3D modelů využíváme výkonný CAD software. Data dokážeme rychle získat také 3D skenováním. Provádíme podporu konstruování ve strojírenství a designu. Tým kvalifikovaných odborníků vám pomůže s konstrukcí, výkresovou dokumentací a objemovým i plošným modelováním.

Odeslat poptávku

Přímý kontakt

Volejte (Po–Pá 8–17 hod)
+420 549 128 811

Pište
mcae@mcae.cz