Search
Close this search box.

Software

Se sadou ZEISS INSPECT máte přístup ke všem službám a variantám softwaru od společnosti ZEISS prostřednictvím jedné platformy. Najdete zde také relevantní informace o novinkách a akcích. Chcete si objednat e-learning nebo rozsáhlé školení k zakoupenému softwaru? Nebo máte zájem o další softwarové produkty společnosti ZEISS Potřebujete další balíčky pro svůj software ZEISS?

Pak je pro vás sada ZEISS INSPECT tím pravým místem.

ZEISS INSPECT Optical 3D

ZEISS INSPECT Optical 3D

ZEISS INSPECT Optical 3D je váš software pro podrobné vyhodnocení 3D dat. Využijete jej pro jednoduché i složité úlohy kontroly kvality napříč celým inspekčním procesem – od naskenování dílu, který má být kontrolován, přes zpracování sítě, import CAD dat a nezbytné výpočty GD&T až po analýzy trendů, digitální sestavy nebo vlastní uživatelské vyhodnocení. 

ZEISS INSPECT X-Ray

ZEISS INSPECT X-Ray

Vizualizujte a kontrolujte CT data pomocí softwaru ZEISS INSPECT X-Ray a získejte vysoce přesné informace o kvalitě měřených součástí. ZEISS INSPECT X-Ray nabízí řadu funkcí, které uživatelé mohou automatizovat a programovat podle svých potřeb. Můžete přímo importovat všechny běžné formáty CT dat – bez ohledu na to, jaký systém počítačové tomografie pro měření používáte.

ZEISS INSPECT Airfoil

ZEISS INSPECT Airfoil

ZEISS INSPECT vám zajistí hladkou inspekci geometrie lopatek. Ať už se jedná o energetiku, stavbu letadel a lodí, elektrospotřebiče nebo automobilový průmysl – software analyzuje optická i dotyková data ze souřadnicových měřicích strojů (CMM) a je kompatibilní se všemi běžnými formáty dat. Software vám usnadní efektivní analýzu naměřených dat od návrhu až po kontrolu kvality. I vy tak můžete využívat na míru vytvořené nástroje pro analýzu lopatek a aerodynamických profilů.

ZEISS INSPECT Correlate

ZEISS INSPECT Correlate

Přeměňte videa na smysluplná měřená data. Pomocí nástroje ZEISS INSPECT Correlate můžete analyzovat dynamické procesy, jako jsou posuny, rotace nebo změny úhlu. Intuitivní ovládání a praktické funkce pro vaše 3D testovací aplikace. Pomocí digitální obrazové korelace a algoritmů pro sledování bodů můžete měřit 3D souřadnice s přesností na subpixel a sledovat je v čase.

Školení ZEISS INSPECT

gom metal forming

Školení ZEISS Inspect

Jednodenní školení zahrnující stručný úvod a představení základního konceptu softwaru ZEISS INSPECT včetně praktických cvičení (import sítí, naskenovaných