Search
Close this search box.

Medical 3D tiskárny

Inovativní 3D tisk v medicíně nabízí specifická řešení, která mění předoperační přípravu a simulaci. Tiskněte modely z materiálů simulujících tkáně, svalstvo, cévy a kosti. Díky tomu získávají lékaři lepší vhled do patologie každého pacienta, což vede k vynikajícím klinickým výsledkům, zkrácení času stráveného na operačním sále a v neposlední řadě i finančním úsporám pro nemocnice.

J850 Digital Anatomy

Objevte revoluční aplikace 3D tisku v medicíně od společnosti Stratasys. Široký výběr pokročilých materiálů a software umožňují vytvářet realistické 3D modely lidské anatomie, které vypadají a chovají se jako skutečné kosti, cévy a tkáně.

3D tiskárna stratasys J5 MediJet

Stratasys J5 MediJet

3D tiskárna Stratasys J5 MediJet™ nastavuje nový standard pro 3D tisk medicínských aplikací pro poskytovatele zdravotní péče. Více materiálů a vícebarevné možnosti nyní umožňují nemocnicím, akademickým centrům a společnostem zabývající se výrobou zdravotnických prostředků vytvářet dokonale věrné anatomické modely a vrtací i řezací vodítka ze sterilizovatelných a biokompatibilních materiálů – to vše na jediné platformě.