Search
Close this search box.

Spolehlivé a efektivní výrobní procesy

CAD/CAM

CAD/CAM software Tebis umožňuje rychle, snadno a automaticky vytvářet bezkolizní NC programy pro mnoho výrobních metod. Naši specialisté vás také podpoří při optimalizaci procesů výroby forem, strojů, zápustek a modelů, aby byly co nejpřesněji přizpůsobeny vaší společnosti. To zahrnuje také kompletní digitalizaci vašeho výrobního prostředí a plánování a řízení vašich výrobních procesů pomocí integrovaného řešení ProLeiS MES.

Software Tebis 4.1

Tebis 4.1 je parametrický a plně asociativní CAD/CAM software pro bezproblémové a vysoce automatizované konstruování, přípravu výroby a CAM programování, to vše v jednom jediném prostředí. Všechny CAD i CAM procesy lze přímo propojit s MES softwarem ProLeiS, který vytvoří spolehlivou platformu pro automatizované výrobní postupy.

Robustní hybridní CAD software umožňující kombinaci volných ploch a objemových těles

Nový inteligentní správce výrobního postupu zobrazující kompletní výrobní proces

Rychlé vyhledávání informací v nové stromové struktuře

Standardizovaný a časově úsporný návrh s CAD šablonami

Tebis je mnohem víc než jen software, je to pro nás celý proces. Řetězec zpracování musí být dokonale sladěn - od návrhu až po poslední frézu. Nyní můžeme naše stroje obsluhovat v režimu 24/7 s pouhou jednou směnou.

Anton Schweiger
Generální ředitel – Schweiger GmbH & Co. KG

Software CAM

CAD/CAM software Tebis umožňuje rychle, snadno a automaticky vytvářet bezkolizní NC programy pro mnoho výrobních metod – od vrtání a hlubokého vrtání přes 2,5D, 3D a 5osé současné obrábění až po soustružení a frézování. Portfolio zahrnuje robotické frézování a ořezávání a metody elektroerozivního obrábění, jako je hloubkové a drátové elektroerozivní obrábění. Svou výrobu můžete vylepšit také speciálními řešeními pro 3D laserové řezání, laserové kalení a laserové plátování svarů.

Software CAD

Dobře připravené CAD data tvoří také základ pro automatizované NC programování. Všechny úlohy přípravy výroby a návrhu lze vysoce automatizovat pomocí parametrické/asociativní technologie povrchů a těles. Při změně parametrů prvku se automaticky aktualizuje celý komponent. Používání šablon Tebis je zvláště časově úsporné v prostředí CAD: Lze je použít ke standardizaci opakujících se návrhových činností v šablonách, jako jsou varianty součástí nebo podobná vstupní data.

Reverse Engineering

Potřebujete převést váš originální díl do 3D počítačového modelu? Máte poškozenou formu a je nutné ji opravit, nebo udělat novou kopii formy? Chcete archivovat stav vašeho dílu ve formě CAD modelu v počítači? Tohle všechno můžete udělat pomocí modulu pro Reverse Engineering v softwaru Tebis.

Software CAQ

Pro kvalitní procesy bez nutnosti přepracování

Kontrola kvality pomocí softwaru Tebis CAQ má mnoho prvků. Umožňuje pokrýt široký rozsah od ručně vedeného měření a obsluhy CNC řízených měřicích strojů až po automatické testování v obráběcím centru a korekci klíčových parametrů procesu. Vaše procesy tak současně získají velkou výhodu: Všechny úkoly se provádějí se stejným datovým modelem. Díky tomu můžete předejít různým verzím dat a problémům s rozhraními. A navíc vaši uživatelé pracují vždy ve stejném systému. Toto standardizované ovládání zjednodušuje křivku učení a pomáhá předcházet chybám. Software Tebis CAQ tak chrání vaše produkční výsledky.

Software MES

ProLeiS - MES pro výrobu forem a výlisků

ProLeiS je MES software pro výrobu lisovacích a tvářecích forem. Naši odborníci speciálně upravili plánovací a řídicí funkce tak, aby splňovaly požadavky středně velkých výrobních podniků a kusové výroby. Software je modulární a přizpůsobuje se specifickým podnikovým procesům a digitálně je mapuje v celém rozsahu. Pomocí MES (manufacturing execution system) firmy zlepšují výrobní procesy a zvyšují výrobní kapacitu díky efektivnímu plánování, řízení a vyhodnocování výrobních zakázek.

Specialisté, stroje a dodavatelé musí být ve výrobních procesech integrováni a koordinováni tak, aby byly dodržovány rozpočty a zajištěna kvalita a termíny. ProLeiS MES poskytuje softwarovou platformu, která toho umožňuje dosáhnout.

Kontaktujte nás

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

29

Let na trhu

2 300+

Zakázek ročně

19

Inovativních technologií

900+

Spokojených zákazníků