CAD/CAM

CAD/CAM řešení pro obrábění. Společnosti s vysokými nároky na výrobu používají software Tebis pro organizování CAD/CAM procesů. Systémy Tebis se používají od návrhu přes konstrukci až po výrobu zařízení a dílů v nejrůznějších průmyslových odvětvích, jako je např. automobilový průmysl, letecký průmysl, výroba strojů a zařízení, výroba domácích spotřebičů a zdravotnické techniky.

Průmyslové balíčky

Nejlepší řešení pro jakékoliv průmyslové odvětví. Průmyslové balíčky Tebis mají ideální konfiguraci pro procesní řetězce ve výrobě modelů, forem a lisovacích nástrojů, ve strojírenství a v oblasti průmyslového designu. Každý balíček poskytuje speciální funkce až ve třech výkonnostních úrovních. Získáte přesně to, co potřebujete, a tím dosáhnete maximální efektivity vašich procesů. Můžete začít s málem a růst společně s požadavky vašich zákazníků.

Speciální balíčky Tebis

Nejlepší řešení pro jakoukoliv úlohu. Máte ve svém procesním řetězci speciální konstrukční nebo výrobní stanice? Můžete je vybavit přesně tím správným softwarovým balíčkem. Naše portfolio zahrnuje i cenově výhodné doplňkové pracovní stanice CAD nebo CAM a prohlížecí pracovní stanice pro výrobu bez papírové dokumentace, např. speciální balíčky pro ořez, laserové řezání, soustružení a drátové řezání, ale i DNC stanice. Každý balíček poskytuje speciální funkce až ve třech funkčních úrovních. Můžete začít s málem a růst společně s požadavky vašich zákazníků.

Doplňky

Pro každý požadavek odpovídající řešení: Zajistěte si konkurenční výhodu maximální automatizací, kvalitní správnou dat nebo specializovanými funkcemi pro konstrukci a přípravu výroby. Nabízíme individuální doplňky pro vaše průmyslové odvětví a speciální balíčky, které nemusejí být obsaženy ve všech aplikačních balíčcích.

Procesní knihovny

Odpovídající řešení pro každé výrobní prostředí: Aby Tebis znal každý detail vašeho výrobního prostředí, máme k dispozici virtuální stroje, postprocesory, NC šablony, upínací zařízení a šablony pro NC dokumentaci. Nabízíme je jako katalogové standardy, které můžete sami, nebo při realizaci přizpůsobit svým požadavkům.

Nejlepší řešení pro výměnu dat: Kvalitní rozhraní pro všechny běžné CAD systémy zajišťuje vysokou kompatibilitu dat. Společný přenos geometrie, struktury a informací o produktu a výrobě zabezpečuje větší spolehlivost procesu.

Chceme vás podpořit při výběru správných systémů a příslušného hardwaru. Vyhodnotili jsme vaše požadavky a pracovní oblasti z hlášení na Help Desk společnosti Tebis a díky tomu budete schopni získat ze softwaru Tebis maximum.

mcae kostka

MCAE Systems

3D technologie v kostce

Již více než 25 let jsme partnerem všude tam, kde je potřeba vyvíjet, konstruovat, tvořit, měřit, testovat a vyrábět. Pomocí 3D technologií umožňujeme dělat věci jinak, nově, efektivně a úsporně.