Search
Close this search box.

3D skenery

ATOS – Průmyslový 3D měřicí systém

Průmyslové 3D optické skenery modelové řady ATOS snímají povrch měřeného objektu rychle, přesně a s vysokým rozlišením detailů. Výstupem ze skenerů ATOS jsou 3D data použitelná pro široké spektrum analýz komponent a dílů jako jsou plechové díly, nástroje, formy, turbínové lopatky, prototypy, plastové výlisky, odlitky a další.

skenování velkých ploch

ATOS LRX

3D optické měření umožňuje snadné získání dat z celého povrchu objektu, a tím komplexní kontrolu geometrie měřeného dílu. 3D skenery ATOS od renomované značky ZEISS byly vyvinuty pro použití ve ztížených průmyslových podmínkách a jsou určené pro nejnáročnější metrologické aplikace. Řadí se mezi nejlepší měřicí techniku na trhu.

gom skener atos 5

ATOS 5

Vysokorychlostní skenery ATOS 5 jsou určené pro nejnáročnější metrologické aplikace z automobilového a leteckého průmyslu. Tyto průmyslové 3D skenery vynikají svou rychlostí i přesností měření.

gom skener atos q

ATOS Q

Kompaktní sensor ATOS Q je velmi univerzální. Řeší komplexní úlohy měření i testování jak pro manuální, tak pro poloautomatické měření nebo i plně automatizované operace pomocí ATOS ScanBox 4105.

3D optický skener gom scan 1 one

GOM Scan 1

GOM Scan 1 otevírá nové oblasti aplikací. Průmyslové standardy, jako je stereo a Blue Light technologie či projekce pruhů světla, jsou základem pro získání 3D dat s vysokou kvalitou. Integrovaný software ZEISS INSPECT lze použít pro různé aplikace – 3D tisk, reverzní inženýrství nebo kontrolu dílů.

gom skener compact scan

ATOS Compact Scan

Mobilní 3D skener ATOS Compact Scan je určený pro celoplošné měření a inspekci. Jeho lehká a kompaktní konstrukce otevírá zcela nové oblasti aplikací 3D digitalizace a umožňuje snadné, rychlé a přesné měření i ve stísněných prostorách. Je vhodný pro 3D měření komponent, jako jsou lité a vstřikované díly, formy a modely, interiéry vozidel, prototypy, designérské modely a další.

3D optické souřadnicové měřicí zařízení

gom tritop metrologie

TRITOP

Přenosný systém TRITOP měří rychle a přesně 3D souřadnice bodů na trojrozměrných objektech.

3D skenování a inspekce pro odborné kurzy

GOM pro školy

GOM pro školy

Balíček GOM pro školy je určený pro teoretickou i praktickou výuku na vysokých a středních školách nebo jiných