Search
Close this search box.

Software MES

ProLeiS - MES pro výrobu forem a výlisků

ProLeiS je MES software pro výrobu lisovacích a tvářecích forem. Naši odborníci speciálně upravili plánovací a řídicí funkce tak, aby splňovaly požadavky středně velkých výrobních podniků a kusové výroby. Software je modulární a přizpůsobuje se specifickým podnikovým procesům a digitálně je mapuje v celém rozsahu. Pomocí MES (manufacturing execution system) firmy zlepšují výrobní procesy a zvyšují výrobní kapacitu díky efektivnímu plánování, řízení a vyhodnocování výrobních zakázek.

Specialisté, stroje a dodavatelé musí být ve výrobních procesech integrováni a koordinováni tak, aby byly dodržovány rozpočty a zajištěna kvalita a termíny. ProLeiS MES poskytuje softwarovou platformu, která toho umožňuje dosáhnout.

ProLeiS 

ProLeiS je MES software pro výrobu lisovacích a tvářecích forem. Naši odborníci speciálně upravili plánovací a řídicí funkce tak, aby splňovaly požadavky středně velkých výrobních podniků a kusové výroby. Software je modulární a přizpůsobuje se specifickým podnikovým procesům a digitálně je mapuje v celém rozsahu.