Search
Close this search box.

Plastikářský průmysl

Může 3D tisk nahradit vstřikování plastů?

Zvažujete možnosti, jak zlepšit konkurenceschopnost vaší firmy a dosáhnout vyšší úrovně produktivity ve výrobě? MCAE Systems představuje inovativní řešení, která vám umožní vytvářet výrobky s vysokou přesností a kvalitou. Objevte tyto možnosti prostřednictvím našeho nejnovějšího white paperu s názvem “Může 3D tisk nahradit vstřikování plastů?”

Vhodné řešení pro sériovou výrobu dílů

Vysoká přesnost, kvalita a rychlá produkce

Možnost úpravy konstrukce přesně podle požadavků

Nákladově efektivní a spolehlivé řešení

Připravili jsme pro Vás přehledné srovnání technologie vstřikování plastů a sériového 3D tisku

Co všechno můžete od našeho white paperu očekávat?

  1. Představení 3D tiskárny s technologií SAF a zařízení pro postprocessing dílů – Poznáte nejmodernější technologie, které vám umožní zachovat průmyslovou kvalitu, konzistenci a spolehlivost pro splnění výrobních požadavků.
  2. Jak na optimalizaci výroby – Zjistíte, jaké technologie a postupy můžete využít pro maximální efektivitu a minimalizaci ztrát ve výrobě.
  3. Porovnání nákladů – Podíváte se na srovnání nákladů u vybraných dílů z pohledu tradiční výroby vstřikování plastů vs technologie SAF k získání přehledu o možných úsporách.
  4. Reálný příklad využití – V případové studii se přesvědčíte o tom, jak lze využitím technologie SAF zkrátit dobu výroby vysoce namáhaných dílů s jemnými detaily a současně snížit vysoké náklady spojené s výrobou forem.

Může 3D tisk nahradit vstřikování plastů?

Stáhněte si náš white paper a odhalte revoluční potenciál využití produkčních 3D tiskáren při výrobě. Náš dokument vám poskytne ucelený pohled na výhody a možnosti, které přináší výroba dílů s vysokou úrovní kvality, ať už se jedná o prototypování nebo sériovou produkci.

Po vyplnění formuláře níže získáte okamžitý přístup k našemu white paperu, kde vám ukážeme cestu k inovativní a spolehlivé výrobě budoucnosti.

Efektivní a spolehlivý způsob výroby plastových dílů

Vstřikování plastů má své nevýhody – vedle těch hlavních jako je časová náročnost a vysoké náklady na výrobu forem a nástrojů – je to fakt, že použití této metody je ekonomicky výhodné zejména u velkých sérií. Naproti tomu 3D tiskárna Stratasys H350 s technologií SAF nabízí rychlou výrobu menších sérií dílů bez potřeby forem, navíc s vysokou přesností a kvalitním povrchem. Svými nízkými náklady a možností použití certifikovaných materiálů je to efektivní a spolehlivý způsob výroby plastových dílů, který vám umožní rychle a ekonomicky plnit potřeby trhu.

SAF – řešení pro sériovou výrobu

Poznejte moderní a efektivní způsob výroby plastových dílů použitím revoluční 3D tiskárny Stratasys H350. Tato tiskárna, využívající technologii SAF, poskytuje ideální řešení pro průmyslovou výrobu menších sérií dílů. Tato inovativní metoda umožňuje vysokou rychlost tisku a vytváření kvalitních součástí s hladkým povrchem i jemnými detaily. Použitím této pokročilé technologie 3D tisku mohou výrobci snížit náklady na výrobu a současně zvýšit flexibilitu a schopnost rychle reagovat na změny na trhu. Nechte se inspirovat touto moderní technologií a posuňte svou výrobu na novou úroveň!

Kompletní řešení pro povrchovou úpravu dílů z 3D tisku

Společnost DyeMansion poskytuje průmyslová zařízení pro postprocessing dílů vytištěných na 3D tiskárnách. Jejich využitím dosáhnete vysoké estetické hodnoty dílů a široké škály barev. Spolupráce 3D tiskárny Stratasys H350 se zařízeními společnosti DyeMansion zajišťuje efektivní a spolehlivý výrobní proces s vynikajícími výsledky. 3D tiskárna poskytuje špičkovou kvalitu tisku a rychlou výrobu dílů, zatímco DyeMansion se svými spolehlivými technologickými postupy stará o jejich prvotřídní povrchovou úpravu.