MCAE Systems

Naši partneři

Ve světě průmyslových 3D technologií se pohybujeme již skoro třicet let. K dispozici máme široké portfolio moderních zařízení, díky nimž měníme vaše industriální i umělecké vize ve skutečnost.

Zakládáme si na kvalitních servisních službách, školení a poradenství, které vám poskytují naši zkušení a kvalifikovaní odborníci. S klienty udržujeme dlouhodobé a pevné vztahy, založené na důvěře a vzájemné spokojenosti.

Zastupujeme globální lídry v oboru

Stratasys je světovým lídrem v oblasti průmyslového 3D tisku a aditivní výroby, nabízí inovativní a kvalitní řešení napříč různými odvětvími.

Jejich profesionální 3D tiskárny a špičkové materiály vám pomůžou posunout hranice možností výroby, designu a vývoje, a to spolehlivým a nákladově efektivním způsobem.

ZEISS je celosvětově známý poskytovatel měřicích technologií pro průmyslové 3D skenování, které se vyznačují bezkonkurenční přesností a spolehlivostí.

Díky společnosti ZEISS vám můžeme nabídnout profesionální řešení pro detailní a precizní 3D skenování, inspekci a digitalizaci. Jejich pokročilé systémy jsou ideální pro kontrolu kvality a reverzní inženýrství.

Tebis je předním dodavatelem CAD/CAM softwaru a MES řešení umožňujících automatizaci a optimalizaci výrobních operací.

Software Tebis se využívá k výrobě dílů nejvyšší kvality a ke zvýšení produktivity, což usnadňuje realizaci i těch nejnáročnějších projektů.

One Click Metal je německá společnost specializující se na aditivní výrobu kovových dílů pomocí 3D tisku.

Hlavním cílem společnosti je zpřístupnit technologie 3D tisku z kovů malým a středním podnikům a výzkumným institucím prostřednictvím cenově dostupných, bezpečných a snadno ovladatelných 3D tiskáren pro kov.

dyemansion logo

DyeMansion je německá společnost specializující se na povrchovou úpravu a barvení dílů z aditivní výroby.

Společnost nabízí široké spektrum automatizovaných řešení pro postprocessing, která zahrnují čištění, povrchovou úpravu a barvení dílů. Jejich zařízení jsou kompatibilní se všemi nejrozšířenějšími technologiemi 3D tisku z polymerních prášků.

Materialise je belgická společnost, která se specializuje na aditivní výrobu nabízí komplexní software pro práci 3D daty.

Materialise je známá pro svou inovaci a pokročilé technologie v oblasti 3D tisku. Její produkty a služby jsou široce uznávány pro jejich kvalitu a spolehlivost. Společnost hraje klíčovou roli v rozvoji aditivní výroby a neustále přispívá k pokroku v této oblasti.

MCAE loga partneři CDM Vision

Software SuPAR od společnosti CDMVision představuje účinný nástroj vizuální kontroly kvality a lze ho využít v nejrůznějších průmyslových odvětvích. Pro jeho snadné a intuitivní ovládání je potřeba pouze iPad.

Ultimaker je výrobcem stolních 3D tiskáren, známých svou spolehlivostí, uživatelskou přívětivostí a kvalitou tisku. Ultimaker nabízí cenově dostupná a efektivní řešení pro 3D tisk. Jejich tiskárny jsou ideální pro rychlou prototypovou výrobu a malé série funkčních dílů.

Společnost KUKA je globálním lídrem v oblasti průmyslové automatizace a robotiky. KUKA přináší špičkové technologie, které zvyšují produktivitu a efektivitu výroby. Jejich robotické systémy jsou vysoce flexibilní a využitelné v široké škále průmyslových aplikací.

Proč spolupracovat s MCAE Systems

Naši zákazníci oceňují zejména profesionalitu, individuální přístup a komplexnost řešení na míru, které jim nabízíme, a to od konzultací až po realizaci a následnou podporu. Neustále investujeme do inovací a vývoje, abychom pro vás měli ty nejmodernější technologie, zařízení i know-how.

Vyberte si MCAE Systems jako spolehlivého partnera pro implementaci 3D technologií do vašeho výrobního procesu.

Spolupráce s EU

Máme zkušenosti s projektem „Vybudování VaV střediska pro vyvíjení pohonů elektrocentrál nižšího výkonu“ (program OPPI – POTENCIÁL – výzva III).

  • Firma MCAE Systems úspěšně vybudovala školicí středisko (projekt OPPP, 2006 – 2007).
  • MCAE vyřešila projekt „Nekonvenční technologie“ (program OPPI – INOVACE – Výzva II, 2008 – 2012).
  • Dokončili jsme projekt „Vybudování VaV střediska pro vyvíjení pohonů elektrocentrál nižšího výkonu“ (program OPPI – POTENCIÁL – výzva III, 2013 – 2015).
  • V rámci projektu POTENCIÁL se provedla přístavba areálu MCAE Systems v Kuřimi, jako centrum pro výzkum a vývoj. Výstavba započala v říjnu 2013 a byla dokončena v dubnu 2014. Celý projekt včetně technologického vybavení a vyřešení VaV úkolů byl ukončen v květnu 2015.
  • Od roku 2017 jsme pracovali na projektu MIKRO ORC JEDNOTKA S VYUŽITÍM 3D TISKU, který byl spolufinancován Evropskou unií. Cílem bylo navrhnout, vyrobit a ověřit funkčnost uvažované koncepce jednotky ORC a jejího konstrukčního uspořádání, dosáhnout předpokládaných výkonových parametrů, zajistit spolehlivý automatický chod, požadovanou životnost a environmentální bezpečnost. Projekt byl ukončen v roce 2020.
evropský fond pro regionální rozvoj

Kontaktujte nás

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

29

Let na trhu

2 300+

Zakázek ročně

19

Inovativních technologií

900+

Spokojených zákazníků