Search
Close this search box.

Profesionální postprocessing po 3D tisku

Služby následného zpracování v aditivní výrobě

Objevte potenciál aditivní výroby tím správným postprocessingem. Jsme tu, abychom vám pomohli najít optimální řešení pro dokončení povrchu dílů přesně podle vašich požadavků. Společně s naším partnerem – společností DyeMansion – se snažíme poskytnout ty nejlepší služby v oblasti následného zpracování 3D tištěných dílů. Podívejte se na naše široké portfolio technologií pro postprocessing a získejte z 3D tisku maximum.

Automatizovaný proces od začátku do konce

Časy zdlouhavého manuálního postprocessingu skončily. Nabízíme plně automatizované řešení pro veškeré kroky dokončování, od prvotního čištění po konečné barvení.

Dokonalá kvalita povrchu dílů

Ať už potřebujete zlepšit estetiku nebo vlastnosti svých dílů, máme pro vás řešení. Na vašich dílech zajistíme hladký a kvalitní povrch srovnatelný se vstřikovanými díly.

Konzistentní a rovnoměrné barvení

Konec nerovnoměrného nanášení barev! S námi budou mít všechny díly jednotnou barvu bez chyb a nepřesností. Každá série obarvených dílů tak bude vždy stejná.

Optimální řešení přesně na míru

Přeměňte 3D výtisky na nedílnou součást vašeho každodenního života. Dokonale padnoucí brýle, ortopedické vložky na míru nebo obuvnické podešve přesně podle vašich požadavků.

Proč právě MCAE Systems?

0
Let na trhu
0 +
Zakázek ročně
0
Inovativních technologií
0 +
Spokojených zákazníků

Portfolio technologií pro postprocessing v MCAE Systems

Automatizované odstraňování prášku

S patentovaným systémem PolyShot Cleaning (PSC) lze díly z tiskové úlohy o objemu 19 litrů vyčistit do 10 minut. Tím ušetříte čas potřebný k čištění dílů a snížíte počet pracovníků, a zároveň se zvýší vaše efektivita a výkonnost. Tryskací komora je vybavena otočným košem, který v kombinaci s měkkou a vyměnitelnou výstelkou chrání díly před poškozením po celou dobu procesu čištění. Různé trysky a ionizační jednotka pak zajišťují opakovatelné výsledky. Tato konfigurace zaručuje velmi účinné odstraňování prášku. Systém PolyShot Cleaning je kompatibilní se všemi běžnými práškovými technologiemi a poskytuje čisté díly beze zbytků připravené pro barvení.

Výhody zařízení Powershot C

Pololesklé povrchy s ideálními vlastnostmi

Patentovaná technologie PolyShot Surfacing (PSS) je neabrazivní a dokonale funguje pro tvrdé plasty, jako je PA12 nebo PA11. Medium vystřelované stlačeným vzduchem zarovnává nerovnosti povrchu, čímž se dosahuje homogennější kvality dílu. S dobou trvání cyklu pouhých 10 minut a kapacitou dílů z tiskové úlohy o objemu 19 litrů na jeden cyklus pracuje Powershot S velmi efektivně. Povrchovou úpravu PolyShot považujeme za základ pro dosažení nejlepších výsledků barvení. Powershot S vytváří jedinečné pololesklé povrchy příjemné na dotek.

Výhody zařízení Powershot S

Spolehlivé konzistentní barvení

Technologie DeepDye Coloring (DDC) nabízí neomezený výběr barev. Jako uživatel DM60 můžete využívat největší databázi barev, kromě více než 170 barev RAL a standardizovaných barev, které jsou připraveny k použití bez dalších nákladů na vývoj a čekací doby, nabízíme také možnost vytvořit pro vás individuální tóny. Díky barvám s certifikací ISO jsme důvěryhodným technologickým partnerem například pro výrobce biokompatibilních brýlí nebo lékařských ortéz či světelně a teplotně odolný komponentů do interiéru automobilů.

Výhody zařízení DM60

Kontaktujte nás

Proč právě MCAE Systems?

27

Let na trhu

2 300+

Zakázek ročně

18

Inovativních technologií

900+

Spokojených zákazníků

Proč právě MCAE Systems

Pomocí digitálních technologií – 3D tisku, 3D měření a CAD/CAM – posouváme hranice inteligentní výroby v mnoha průmyslových odvětvích. Ať už se jedná o prototypování, sériovou výrobu funkčních dílů, kontrolu kvality nebo automatizaci výrobních procesů, u nás najdete to pravé řešení pro všechny vaše aplikace. Již téměř 30 let pomáháme našim zákazníkům realizovat ty nejsmělejší vize a redefinovat návrh a vývoj produktů i výrobní procesy. Díky nejmodernějším 3D technologiím a našim vysoce odborným zkušenostem vám umožníme dělat věci jinak, efektivně, úsporně a inovativně.

Ukázky vyhlazených a obarvených dílů z 3D tisku

Reálné využití našich 3D technologií v průmyslu