Search
Close this search box.

Postprocessing dílů na zakázku

Služby následného zpracování dílů z aditivní výroby

Objevte potenciál aditivní výroby tím správným postprocessingem. Jsme tu, abychom vám pomohli najít optimální řešení pro dokončení povrchu dílů přesně podle vašich požadavků. Společně s naším partnerem – společností DyeMansion – se snažíme poskytnout ty nejlepší služby v oblasti následného zpracování 3D tištěných dílů. Podívejte se na naše široké portfolio technologií pro postprocessing a získejte z 3D tisku maximum.

Automatizovaný proces od začátku do konce

Časy zdlouhavého manuálního postprocessingu skončily. Nabízíme plně automatizované řešení pro veškeré kroky dokončování, od prvotního čištění po konečné barvení.

Dokonalá kvalita povrchu dílů

Ať už potřebujete zlepšit estetiku nebo vlastnosti svých dílů, máme pro vás řešení. Na vašich dílech zajistíme hladký a kvalitní povrch srovnatelný se vstřikovanými díly.

Konzistentní a rovnoměrné barvení

Konec nerovnoměrného nanášení barev! S námi budou mít všechny díly jednotnou barvu bez chyb a nepřesností. Každá série obarvených dílů tak bude vždy stejná.

Optimální řešení přesně na míru

Přeměňte 3D výtisky na nedílnou součást vašeho každodenního života. Dokonale padnoucí brýle, ortopedické vložky na míru nebo obuvnické podešve přesně podle vašich požadavků.

Automatizovaný a rychlý

Postprocesing 3D tištěných dílů byl dlouhou dobu prováděn ručně nebo vůbec, což vedlo ke vzniku častých manuálních chyb a kvalita povrchu často nedosahuje dostatečné úrovně pro výrobu hotových aplikací s 3D tiskem.

Výtisky z 3D tiskárny dokončíme s automatizovaným a integrovaným řešením na míru pro vás. Naše technologie dodává vašim surovým výtiskům dokonalý vzhled a proměňuje je v koncové díly s perfektním povrchem a mechanickými vlastnostmi.

Komplexní řešení na míru

Naše technologie poskytuje kompletní pracovní postup od 3D tisku k finálnímu výrobku, abyste mohli přeměnit 3D výtisky na nedílnou součást vašeho každodenního života.

S našimi službami vám zajistíme dokonale padnoucí brýle, personalizované ortopedické vložky a podrážky pro obuvní průmysl s vysokou kvalitou a funkčností. Najdeme řešení pro vaše individuální potřeby od 3D tisku až po postprocesing.

Let na trhu
0
Zakázek ročně
0 +
Inovativních technologií
0
Spokojených zákazníků
0 +

Portfolio technologií pro postprocessing

Automatizované odstraňování prášku

S patentovaným systémem PolyShot Cleaning (PSC) lze díly z tiskové úlohy o objemu 19 litrů vyčistit do 10 minut. Tím ušetříte čas potřebný k čištění dílů a snížíte počet pracovníků, a zároveň se zvýší vaše efektivita a výkonnost. Tryskací komora je vybavena otočným košem, který v kombinaci s měkkou a vyměnitelnou výstelkou chrání díly před poškozením po celou dobu procesu čištění. Různé trysky a ionizační jednotka pak zajišťují opakovatelné výsledky. Tato konfigurace zaručuje velmi účinné odstraňování prášku. Systém PolyShot Cleaning je kompatibilní se všemi běžnými práškovými technologiemi a poskytuje čisté díly beze zbytků připravené pro barvení.

Výhody zařízení Powershot C

Pololesklé povrchy s ideálními vlastnostmi

Patentovaná technologie PolyShot Surfacing (PSS) je neabrazivní a dokonale funguje pro tvrdé plasty, jako je PA12 nebo PA11. Medium vystřelované stlačeným vzduchem zarovnává nerovnosti povrchu, čímž se dosahuje homogennější kvality dílu. S dobou trvání cyklu pouhých 10 minut a kapacitou dílů z tiskové úlohy o objemu 19 litrů na jeden cyklus pracuje Powershot S velmi efektivně. Povrchovou úpravu PolyShot považujeme za základ pro dosažení nejlepších výsledků barvení. Powershot S vytváří jedinečné pololesklé povrchy příjemné na dotek.

Výhody zařízení Powershot S

Spolehlivé konzistentní barvení

Technologie DeepDye Coloring (DDC) nabízí neomezený výběr barev. Jako uživatel DM60 můžete využívat největší databázi barev, kromě více než 170 barev RAL a standardizovaných barev, které jsou připraveny k použití bez dalších nákladů na vývoj a čekací doby, nabízíme také možnost vytvořit pro vás individuální tóny. Díky barvám s certifikací ISO jsme důvěryhodným technologickým partnerem například pro výrobce biokompatibilních brýlí nebo lékařských ortéz či světelně a teplotně odolný komponentů do interiéru automobilů.

Výhody zařízení DM60

Ukázky vyhlazených a obarvených dílů z 3D tisku

Kontaktujte nás

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

29

Let na trhu

2 300+

Zakázek ročně

19

Inovativních technologií

900+

Spokojených zákazníků