Search
Close this search box.

Spolehlivá řešení pro aditivní výrobu

3D tiskárny

Ať už plánujete vybrat profesionální 3D tiskárny, sháníte kvalitní materiály pro 3D tisk, nebo poptáváte 3D tisk na zakázku, u nás najdete širokou nabídku špičkových technologií aditivní výroby a můžete se opřít o bohaté zkušenosti českého lídra v průmyslových 3D technologiích.

Již 29 let pomáháme s integrací 3D tisku do výroby.

profesionální 3d tiskárny

Rychlá výroba funkčních dílů

3D tisk umožňuje rychlou a nákladově efektivní výrobu funkčních dílů z pevných a odolných materiálů.

Minimální náklady na skladování a logistiku

Konec skladování velkých zásob náhradních dílů. Vyrábějte přesně na míru vašim aktuálním potřebám.

Optimalizace tvaru a hmotnosti dílů

Vytvářejte složitější a odlehčené díly bez kompromisu na pevnost nebo teplotní či chemickou odolnost.

Flexibilita designu a konsolidace sestav

Adaptujte svůj proces návrhu a prototypování komplexních dílů, které jsou šité na míru přesně vašim potřebám.

Profesionální 3D tiskárny

Nabízíme profesionální 3D tiskárny. Ukážeme vám, jak vytisknout prototypy i koncové díly v menších sériích. K dispozici máme technologie FDM®, PolyJet, SAF™ a P3™. Tisknout můžete ze široké škály materiálů, dodáme vám materiály transparentní, barevné, s různými stupni tvrdosti, materiály simulující gumu, teplotně a chemicky odolné i certifikované a biokompatibilní materiály určené pro použití v medicíně nebo v potravinářském průmyslu. Objevte výhody aditivní výroby z plastů, pryskyřic a kompozitů.

FDM

Spolehlivá a opakovatelná výroba funkčních dílů
Neomezené možnosti designu s plně realistickými modely

SAF

Nákladově efektivní sériová výroba plastových dílů

P3

Kusová i sériová výroba dílů s perfektními detaily

3D tisk z kovů

Vyrábíte malé série kovových dílů? Hledáte moderní a časově úsporné řešení? Využijte kovový 3D tisk. Aditivní výroba z kovu urychluje vznik prototypů i sériových dílů. Rádi vám poradíme s výběrem nejvhodnější 3D tiskárny z kovů.   

Stolní 3D tiskárny

3D tisk přímo na vašem stole. Díky jednoduchému ovládání, široké škále barev a bezpečnému provozu jsou naše stolní 3D tiskárny ideálním nástrojem nejen pro prototypování přímo v kanceláři, ale i pro školní výuku. Inspirujte se a objevujte nové možnosti 3D tisku přímo u vás na stole.

Řešení postprocessingu

Poskytujeme špičková řešení automatizovaného postprocessingu, které dodají vašim dílům profesionální vzhled a funkčnost. Hladký povrch, precizní detaily a široká škála finálních úprav – společně s naším partnerem, společností DyeMansion, nabízíme to nejlepší řešení následného zpracování 3D tištěných dílů.

Materiály pro 3D tisk

Nabízíme široký sortiment kvalitních materiálů pro 3D tisk z plastů, pryskyřic, kompozitů i kovů. Můžete volit pevné, teplotně a chemicky odolné materiály určené pro použití v automobilovém a leteckém odvětví. Transparentní a barevné materiály s různými stupni tvrdosti pro dokonale věrný design bez limitů.  Nebo certifikované a biokompatibilní materiály pro použití medicíně nebo potravinářském průmyslu.

Software pro 3D tisk

Využívejte nejlepší softwarové řešení pro aditivní výrobu GrabCAD a Materialise a připravujte rychle a jednoduše data pro 3D tisk. Sdílejte, spolupracujte a tvořte, využijte nástroje pro správu projektů a knihovny komponent.

Kontaktujte nás

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

29

Let na trhu

2 300+

Zakázek ročně

19

Inovativních technologií

900+

Spokojených zákazníků