Search
Close this search box.

3D tisk z kovů

Již žádné další čekání na obrobené nebo odlévané díly. Vyvíjejte rychleji díky 3D tisku velmi složitých kovových částí, aniž byste museli opustit svou kancelář. Nabízíme 3D tiskárny pro tisk z kovů, které pokrývají celý životní cyklus produktu – od prototypu až po sériovou výrobu. Jde o zásadní posun ve způsobu vývoje produktů i jejich uvádění na trh. S příchodem prvotřídních inovativních tiskových systémů se mění pravidla tradičních řešení pro výrobu z kovů a dochází ke snížení nákladů a výraznému zvýšení rychlosti, bezpečnosti i kvality tisku.

3D tiskárny Xact Metal

3d tiskárna na kov xact metal

XM300G

3D tiskárna kovů střední velikosti za dostupnou cenu Řada 3D tiskáren XM300G je vysoce flexibilní systém s jedním,

3d tiskárna na kov xact metal

XM200G

Průmyslový 3D tisk pro prototypování, výrobu nástrojů a koncových dílů. 3D tiskárny Xact Metal pro 3D tisk z

Dostupný 3d tisk z kovů

XM200C

3D tiskárna XM200C nabízí dostupný 3D tisk z kovů pro malé a střední podniky. Průmyslová technologie SLM nabízí špičkovou kvalitu dílů nejen pro rychlé prototypování ale i pro výrobu nástrojů a funkčních dílů. Konstrukce tiskové komory umožňuje rychlou přípravu tisku a jednoduchou údržbu.

Zajímají vás i jiné technologie 3D tisku z kovů?

Binder Jetting

Výrobní systém s technologií Binder Jetting, ktery umožňuje podnikům efektivněji, bezkonkurenčně rychleji a produktivněji tisknout malé kovové díly pro koncové použití.

Bound Metal Deposition

Zajímá vás 3D tisk z kovů, konkrétně technologie Bound Metal Deposition? Pak zbystřete, protože jsme pro vás máme uživatelsky nejpřívětivější tiskárnu pro 3D tisk z kovů na trhu. Navíc, vhodnou do kancelářského prostředí.