3D tisk přípravků na míru

Rychleji, levněji a efektivněji

Výroba nástrojových přípravků obráběním kovových dílů a jejich spojování nebo svařování nepochybně funguje. V konečném důsledku vás však může stát čas a více dodatečných nákladů, protože jsou k dispozici lepší, efektivnější metody. 

3D tisk nabízí časově a nákladově efektivnější způsob výroby montážních přípravků než tradiční CNC obrábění. A protože změna začíná informovaností, ukážeme vám, jaká fakta se za tímto příslibem skrývají a jaké výhody přináší výrobcům přechod na 3D tištěné nástroje.

Výroba montážních přípravků 3D tiskem

Nižší náklady

Kratší doba výroby

Minimální nároky

Svoboda designu

Výroba nástrojů a přípravků rychleji, levněji a s menším množstvím práce

Zní název této příručky příliš dobře na to, aby to byla pravda? Pokud ano, rozhodně čtěte dál, protože ve srovnání s běžným způsobem výroby přípravků se můžete vydat efektivnější cestou.

Pravdou je, že se výrobní průmysl neustále proměňuje, a kdo zůstává u zastaralých způsobů výroby, riskuje stagnaci a zaostávání za konkurencí. Nové technologie nahrazují starší, méně efektivní, zlepšují výrobní metody a zefektivňují dodavatelské řetězce.

Nebuďte slepí vůči novým příležitostem

Používání aditivní výroby snižuje náklady na výrobu přípravků až o 65 procent, protože přípravky vyrábíme přímo ve firmě. U některých projektů cena tradičních přípravků přesahuje 100 000 dolarů, úspora tedy může být opravdu značná.

Bill Fish
Vedoucí konstruktér – Oreck Manufacturing

Přípravky a nástroje na míru

Společnost Oreck Manufacturing vyrábí pro každou ze svých sérií vysavačů 40 až 50 identických montážních palet. Tak tomu bylo i v případě řady Titanium XL21, komerčního tyčového vysavače. Tento špičkový spotřebič poskytuje uživateli funkce, jako jsou hypoalergenní filtrace, nastavitelný dvourychlostní motor nebo pokročilá technologie tlumení hluku.

Díky montážním paletám se horní kryt vysavače nachází v přesné poloze, takže vysavač lze snadno a rychle sestavit. Po umístění motoru, krytu ventilátoru a dalších podpůrných součástí do pevného horního krytu se připevní spodní kryt.

3D tisk na zakázku

Nabízíme 3D tisk na zakázku z termoplastů, pryskyřic, kompozitních materiálů, ale i kovů a slitin. Vlastníme nejvíce technologií aditivní výroby na trhu, naše profesionální služby 3D tisku z plastů a kovů využívají nejen významné české firmy, ale i drobné subjekty a soukromníci. 

Se zakázkovým 3D tiskem snížíte své výrobní náklady i čas, rychle vám vytiskneme funkční díly i celé série.

29

Let na trhu

2 300+

Zakázek ročně

19

Inovativních technologií

900+

Spokojených zákazníků

Kontaktujte nás

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

29

Let na trhu

2 300+

Zakázek ročně

19

Inovativních technologií

900+

Spokojených zákazníků