Search
Close this search box.

Využití 3D technologií od MCAE Systems

Zdravotnictví a medicínské aplikace

3D tisk, postprodukce a 3D optické měření poskytují výjimečné výhody v medicíně. Tyto pokročilé technologie umožňuje vytvářet přesné anatomické modely a chirurgické nástroje pro individualizovanou péči o pacienty. Simulace operací a lepší vizualizace modelů zlepšují diagnostiku a přípravu na zákroky. 3D optické měření získává přesná data o anatomii a sleduje účinnost léčby. Tyto inovace urychlují procesy, snižují náklady a zvyšují kvalitu zdravotní péče. Společnost MCAE Systems je lídrem v těchto technologiích, což přináší výhody pro celou medicínskou oblast.

Inovativní 3D tisk pro předoperační přípravu a simulaci

Vylepšené zdravotnické pomůcky díky postprocesingu

Špičková metrologie pro nejvyšší nároky na kvalitu v medicíně

Stáhněte si průvodce výběrem technologie 3D tisku pro dentální aplikace

příručka 3d tisku pro stomatologii

“Každá technologie 3D tisku vyniká ve specifických oblastech,” konstatoval Ron Ellenbogen, ředitel divize Dental Products. “Zubní laboratoře, které se tiskem zabývají již delší dobu, zjistily, že žádná technologie nedokáže zvládnout všechny úkoly. Nakonec si vybírají a volí řešení 3D tisku podle toho, které nejlépe vyhovuje dané laboratoři a jejich aplikacím.”

Pokud jde o výrobu, porozumění stomatologickým aplikacím pro jednotlivé technologie může laboratořím ušetřit čas a peníze. Co tedy musí laboratoře zvážit, než se rozhodnou pro investici do technologie 3D tisku?

Stáhněte si průvodce výběrem technologie 3D tisku pro dentální aplikace.

Inovativní 3D tisk v medicíně

Inovativní 3D tisk v medicíně nabízí specifická řešení, která mění předoperační přípravu a simulaci. Tiskněte modely z materiálů simulujících tkáně, svalstvo, cévy a kosti. Díky tomu získávají lékaři lepší vhled do patologie každého pacienta, což vede k vynikajícím klinickým výsledkům, zkrácení času stráveného na operačním sále a v neposlední řadě i finančním úsporám pro nemocnice.

Vylepšené zdravotnické pomůcky díky profesionálnímu postprocesingu

3D tisk v oblasti zdravotnictví a lékařské techniky nabízí takřka nekonečné možnosti. V posledních letech získaly zvláštní pozornost na míru vyráběná ortotika a protetika. Zlepšete život svých pacientů a přispějte k inovativnímu přístupu ve výrobě zdravotnických pomůcek.

Po postprocesingu dosahují zdravotnické pomůcky z 3D tisku zvýšené funkčnosti a spolehlivosti. Naše špičkové technologie zajišťují, že vytištěné pomůcky jsou plně přizpůsobené potřebám každého pacienta. Důkladný postprocesing odstraňuje nepotřebné struktury a zvyšuje jejich pevnost a odolnost. Výsledkem jsou funkční, pohodlné a bezpečné zdravotnické pomůcky, které zlepšují kvalitu života pacientů

Špičková metrologie pro nejvyšší nároky na kvalitu v medicíně

Medicínská technologie klade zvláště vysoké nároky na kvalitu materiálů a produktů, jelikož to má přímý vliv na naše zdraví. Splnění této odpovědnosti vyžaduje dlouholetou výzkumnou práci, která předchází vývoji a inovacím. 3D optická metrologie sehrává významnou roli v podpoře těchto procesů, ať už se jedná o biomechanické testování materiálů, dynamické analýzy implantátů a protéz nebo zajišťování kvality a vývoje zdravotnických výrobků.

Zaujaly vás naše produkty nebo služby?

Rádi vám poskytneme více informací nebo předvedeme ukázku možností aplikací 3D technologií. Ať už online nebo přímo u vás na místě.