Search
Close this search box.

Postprocessing

Společnost DyeMansion vyrábí kvalitní průmyslová zařízení pro postprocessing dílů vytištěných na 3D tiskárnách. S profesionální postprocesní úpravou vytištěných modelů je možné vylepšit vlastnosti dílů a jejich další využití napříč různými obory.

Powershot C

S naším patentovaným systémem PolyShot Cleaning (PSC) lze středně velkou stavební úlohu vyčistit za pouhých deset minut. Tím ušetříte čas a personál potřebný k čištění dílů a zároveň se zvýší vaše efektivita a výkonnost.

Powershot S

Naše patentovaná technologie PolyShot Surfacing (PSS) je neabrazivní a dokonale funguje pro tvrdé plasty, jako je PA12 nebo PA11. Medium vystřelované stlačeným vzduchem zarovnává nerovnosti povrchu, čímž se dosahuje homogennější kvality dílu.

Powerfuse S

Naše ekologické rozpouštědlo VaporFuse Eco Fluid není CMR a je schváleno pro zpracování plastů přicházejících do styku s potravinami podle nařízení (EU) 10/2011. Rozpouštědlo nepřetržitě cirkuluje v uzavřeném okruhu a systém jej automaticky doplňuje.

DM60

Naše inovativní technologie DeepDye Coloring (DDC) nabízí neomezený výběr barev. Jako uživatel DM60 můžete využívat největší databázi barev, kromě více než 170 barev RAL a standardizovaných barev, které jsou připraveny k použití.