Search
Close this search box.

Software CAQ

Pro kvalitní procesy bez nutnosti přepracování

Kontrola kvality pomocí softwaru Tebis CAQ má mnoho prvků. Umožňuje pokrýt široký rozsah od ručně vedeného měření a obsluhy CNC řízených měřicích strojů až po automatické testování v obráběcím centru a korekci klíčových parametrů procesu. Vaše procesy tak současně získají velkou výhodu: Všechny úkoly se provádějí se stejným datovým modelem. Díky tomu můžete předejít různým verzím dat a problémům s rozhraními. A navíc vaši uživatelé pracují vždy ve stejném systému. Toto standardizované ovládání zjednodušuje křivku učení a pomáhá předcházet chybám. Software Tebis CAQ tak chrání vaše produkční výsledky.

Kontrola kvality

Komplexní řešení Tebis vám umožní zkontrolovat všechny díly hned po výrobě. Díky standardizovanému provozu od CAD přes CAM až po CAQ v jediném systému můžete kontrolu kvality snadno a rychle integrovat do svých procesů. Ať už chcete měřit své díly pomocí měřicích strojích, nebo ručně.

Měření v procesu obrábění

Využijte co nejlépe své investice do vysoce automatizovaných obráběcích center. Optimální nasazení proto předpokládá bezobslužný provoz během pozdních a nočních směn. “Měření v obráběcím procesu ” vám zajistí potřebnou spolehlivost výrobního procesu díky kontrole orientace dílů a rozměrů polotovarů.