Search
Close this search box.

Letecký průmysl

Reverse engineering

Reverzní inženýrství Tebis rychle vytváří virtuální dvojčata skutečných lisovacích a vstřikovacích forem. Lze zohlednit i existující data CAD. Výrobci forem je při zkouškách ručně upravují. Tím CAD model ztrácí svou aktuálnost. Při reverzním inženýrství se ruční změny naskenují a pohodlně zapracují do CAD modelu. To přináší obrovskou úsporu času pro další optimalizaci formy a pro výrobu duplicitní formy.

Digitalizace fyzických částí letecké techniky

Vysoká přesnost a kvalita CAD ploch

Zvýšení efektivity a kvality výrobků

Modernizace výrobního procesu

Reverzní inženýrství v letecké technice

Jádrem systému Wheel Tug, který umožňuje letadlům pojíždění vpřed a vzad bez tahače a hlavních motorů, je speciální elektromotor, který právě tyto dvě náročné věci vyřeší jednoduše. Naše společnost MCAE Systems připravila CAD model přední části Boeingu 737NG s podvozkovou šachtou pro počítačové simulace potřebné pro certifikaci systému. Skeny pořízené v USA a České republice naši specialisté spojili, čímž vznikly modely o celkovém datovém objemu 15 GB, které mají desítky milionů trojúhelníků.

Služby reverzního inženýrství

Naše služby reverzního inženýrství nabízejí široké možnosti pro transformaci průmyslových procesů. S technologiemi, které zvládnou digitalizovat díly i s velkými rozměry a velkou hmotností, zajistíme precizní rekonstrukce a úpravy. Praktické příklady našeho působení zahrnují záchranu havarovaných nástrojů, archivaci stavu nástrojů bez dokumentace a zajištění zálohy pro odladěné nástroje. Spoléhejte na nás pro efektivní řešení vašich konkrétních průmyslových výzev.

Zaujaly vás naše produkty nebo služby?

Rádi vám poskytneme více informací nebo předvedeme ukázku možností aplikací 3D technologií. Ať už online nebo přímo u vás na místě.

Využití reverzního inženýrství v praxi

obal na saxofon z 3D tiskárny

3D tiskárna vytiskla funkční obal na saxofon

Propojení 3D tisku a umění je dnes zcela běžné. Další výjimečný projekt, byla diplomová práce studentky Martiny Zarchlové z fakulty architektury na ČVUT v Praze. Martina navrhla obal na hudební nástroj – saxofon. Úpravu dat modelu obstarali naši specialisté a 3D tiskárna vytiskla funkční obal na saxofon.

Buhler motor a reverse engineering

Reverzní inženýrství zajistilo Buhler Motor dokonalou formu

Reverzní inženýrství je velmi často přímo napojeno na výstupy z 3D skenování. Proto MCAE Systems nabízí kompletní řešení, které našim zákazníkům ušetří čas i peníze. Naši zkušení specialisté mají přehled o tom, jak zakázky splnit efektivně, aby byl zákazník spokojený a mohl se získanými daty dále pracovat.