Search
Close this search box.

Obranný a bezpečnostní průmysl

3D tisk z certifikovaných kompozitů

Využití 3D tisku v obranném průmyslu zásadně přispívá k přesné, rychlé a efektivní výrobě prototypů, náhradních dílů a součástek pro vojenská zařízení a zbraně. Díky průmyslovému 3D tisku je možné rychle reagovat na požadavky a změny výroby a zajišťovat tak nezbytné vybavení pro vojenské jednotky včas a s minimálními prodlevami. Tato technologie se stává klíčovým faktorem pro posílení obranných schopností a zajištění nezbytných prostředků pro vojenské operace.

Naše služby 3D tisku pro obranný průmysl jsou zacíleny na poskytnutí výhod moderního průmyslového 3D tisku, včetně rychlosti, přesnosti a kvality. Jsme odborníci, kteří se zaměřují na splnění specifických požadavků tohoto odvětví a nabízíme našim zákazníkům přizpůsobená řešení s využitím nejnovějších technologií a materiálů.

Vhodné pro malosériovou výrobu

Vysoká přesnost a kvalita tisku

Úprava konstrukce přesně dle požadavků

Nákladově efektivní a spolehlivé řešení

Široká škála certifikovaných odolných materiálů

Pro firmy podnikající v obranném průmyslu je použití materiálů klíčové, protože musí splňovat specifické nároky nejen na pevnost a houževnatost, ale v mnoha případech také na odolnost proti vysokým teplotám a chemickým látkám s nejrůznější certifikací. V MCAE Systems se zaměřujeme na profesionální 3D tisk s využitím rozmanité škály materiálů, a to včetně nylonu či kompozitů vyztužených karbonovým vláknem a dalších, které jsou ideální pro výrobu komponentů pro obranný a bezpečnostní průmysl. Špičkové technologie aditivní výroby, které používáme, zajišťují ty nejlepší výsledky – vytištěné díly splňují náročné požadavky na kvalitu, jsou pevné, odolné a spolehlivé. Navíc, mohou mít zvýšenou odolnost proti otevřenému ohni nebo vybraným chemikáliím.

Rychlé dodání

Díky našim službám 3D tisku mohou zákazníci snadno měnit a upravovat design součástek dle svých potřeb, takže mohou být rychlejší a efektivnější v přizpůsobování se novým situacím a výzvám. Dokážeme rychle reagovat na potřeby zákazníků a dodat požadované díly v časově efektivním rámci, což umožňuje zajistit plynulý průběh výroby a minimalizovat prodlevy ve výrobním procesu.

3D tisk prototypů i koncových dílů

Využití 3D tisku v obranném průmyslu je široké – lze tisknout například komponenty pro letadla a vrtulníky, náhradní díly pro tanky a obrněná vozidla, taktické vybavení, osobní ochranné pomůcky, náboje a zásobníky pro střelné zbraně, pouzdra periskopů, držáky, kryty, úložné prostory a další. Díky 3D tisku lze tyto díly vyrábět rychle a s vysokou přesností, což umožňuje zkrátit celkovou dobu výroby a výrazně snížit náklady v porovnání s tradičními výrobními metodami.

Je pro vás profesionální 3D tisk vhodným řešením?

3D tisk jako řešení pro trvalou údržbu vojenské techniky a problémů s dodavatelskými řetězci (anglicky)

BAE Systems snižuje náklady a dodací lhůty na výrobu nástrojů a funkčních dílů (anglicky)

Rychlé a komplexní prototypování v Marshall Aerospace and Defence Group (anglicky)

Zaujaly vás naše produkty nebo služby?

Rádi vám poskytneme více informací nebo předvedeme ukázku možností aplikací 3D technologií. Ať už online nebo přímo u vás na místě.