Využití 3D technologií od MCAE Systems

Profesionální 3D tisk pro stomatologii

Nabízíme inovativní služby 3D tisku pro zubaře a dentální specialisty. Naše technologie přinášejí vynikající estetiku dentálních náhrad, precizní implantáty a rychlou výrobu modelů za výhodné ceny. S naším portfoliem osvědčených technologií a průběžnými inovacemi budete v digitální stomatologii stále krok před konkurencí. Spolehlivě splníte narůstající požadavky vašich klientů.

Profesionální 3D tisk pro stomatologii: estetika, bezpečnost, přesnost a efektivita

Vyšší standardy dentální praxe: vyzkoušejte 3D tisk z kovů pro stomatologii

Profesionální 3D tisk z pryskyřic pro stomatologii

Vyberte si výrobní technologii, která je v souladu s pracovními postupy vaší laboratoře. Tiskněte modely korunek a můstků buď v rychlých malých sériích s technologií P3, nebo ve větších sériích s technologií PolyJet. Obě možnosti zaručují větší kapacitu, lepší efektivitu a snížení nákladů na model. Pro větší barevnou věrnost a snížení počtu předělávek implementujte možnosti barevného tisku PolyJet s materiály Vero nebo zvolte pryskyřici TrueDent pro tisk dočasných náhrad v různých odstínech současně.

Dentální aplikace 3D tisku z kovů

S naší špičkovou technologií dosáhnete velice rychlé výroby, vysoké kvality povrchu a možnosti 3D tisku jemných detailů. Všechny vytištěné modely jsou vyrobeny z certifikovaných materiálů, které zaručují vysokou pevnost a přizpůsobení vašim nárokům na kvalitu.

Věnujeme se vašim potřebám a nabízíme komplexní řešení, které usnadní vaši práci. Připravte svou dentální praxi do budoucnosti s našimi službami 3D tisku z kovů. Kontaktujte nás ještě dnes a začněte využívat výhod moderní technologie pro vaše dentální aplikace.

Zaujaly vás naše produkty nebo služby?

Rádi vám poskytneme více informací nebo předvedeme ukázku možností aplikací 3D technologií. Ať už online nebo přímo u vás na místě.