Search
Close this search box.

3D tisk pro stomatologii

3D tisk se dnes již běžně využívá ve stomatologii a zubních laboratořích. Nabízíme inovativní služby 3D tisku pro zubaře a dentální specialisty. Naše technologie přinášejí vynikající estetiku dentálních náhrad, precizní implantáty a rychlou výrobu modelů za výhodné ceny. S naším portfoliem osvědčených technologií a průběžnými inovacemi budete v digitální stomatologii stále krok před konkurencí. Spolehlivě splníte narůstající požadavky vašich klientů.

Stáhněte si průvodce výběrem technologie 3D tisku pro stomatologii a dentální aplikace

příručka 3d tisku pro stomatologii

“Každá technologie 3D tisku vyniká ve specifických oblastech,” konstatoval Ron Ellenbogen, ředitel divize Dental Products. “Zubní laboratoře, které se tiskem zabývají již delší dobu, zjistily, že žádná technologie nedokáže zvládnout všechny úkoly. Nakonec si vybírají a volí řešení 3D tisku podle toho, které nejlépe vyhovuje dané laboratoři a jejich aplikacím.”

Pokud jde o výrobu, porozumění stomatologickým aplikacím pro jednotlivé technologie může laboratořím ušetřit čas a peníze. Co tedy musí laboratoře zvážit, než se rozhodnou pro investici do technologie 3D tisku?

Stáhněte si průvodce výběrem technologie 3D tisku pro dentální aplikace.

Profesionální 3D tisk z pryskyřic pro zubní laboratoře

Vyberte si výrobní technologii, která je v souladu s pracovními postupy vaší laboratoře. Tiskněte modely korunek a můstků buď v rychlých malých sériích s technologií P3, nebo ve větších sériích s technologií PolyJet. Obě možnosti zaručují větší kapacitu, lepší efektivitu a snížení nákladů na model. Pro větší barevnou věrnost a snížení počtu předělávek implementujte možnosti barevného tisku PolyJet s materiály Vero nebo zvolte pryskyřici TrueDent pro tisk dočasných náhrad v různých odstínech současně.

Dentální aplikace 3D tisku z kovů

S naší špičkovou technologií dosáhnete velice rychlé výroby, vysoké kvality povrchu a možnosti 3D tisku jemných detailů. Všechny vytištěné modely jsou vyrobeny z certifikovaných materiálů, které zaručují vysokou pevnost a přizpůsobení vašim nárokům na kvalitu.

Věnujeme se vašim potřebám a nabízíme komplexní řešení, které usnadní vaši práci. Připravte svou dentální praxi do budoucnosti s našimi službami 3D tisku z kovů. Kontaktujte nás ještě dnes a začněte využívat výhod moderní technologie pro vaše dentální aplikace.

Chtěli byste využít 3D tisk ve stomatologii?

Rádi vám poskytneme více informací nebo předvedeme ukázku možností aplikací 3D technologií. Ať už online nebo přímo u vás na místě.