Search
Close this search box.

Sériová výroba funkčních dílů na zakázku

Profesionální služby zakázkového 3D tisku

Sériová výroba na míru 3D tiskem pro rychlejší, efektivnější a spolehlivější produkci koncových dílů. Naše profesionální technologie 3D tisku umožňují sériovou výrobu funkčních dílů za zlomek nákladů oproti výrobě forem. Nabízíme 3D tisk koncových dílů z průmyslových plastů a kovů, díly navíc můžete přizpůsobovat přesně dle Vašich požadavků. Vstupte do inovativního světa Aditivní výroby 2.0 se službami 3D tisku od MCAE Systems.

Rychlá a efektivní výroba

Zakázková výroba 3D tiskem je rychlým a spolehlivým řešením pro malé a střední série dílů. Hotové díly můžete mít vyrobené v rámci několika dní a nemusíte tak čekat na nákladnou a složitou výrobu forem.

Konzistentní kvalita

Vlastní technologické procesy, odborná obsluha 3D tisku a kontrola kvality jsou naším tajemstvím, díky němuž dodáváme vždy konzistentní výrobky s výjimečnou kvalitou.

Zkrácení doby montáže

Neztrácejte čas sestavováním produktů! Spolehněte se na 3D tisk a vytvářejte složité geometrie, které lze vytisknout jako jeden kus - nebo je lze v rámci jedné sestavy zkonsolidovat.

Úprava návrhu přesně na míru

3D tisk s sebou přináší jedinečnou možnost variabilní výroby, díky čemuž své návrhy můžete neustále iterovat a zdokonalovat, tak aby přesně odpovídali vašim potřebám a požadavkům.

Let na trhu
0
Zakázek ročně
0 +
Inovativních technologií
0
Spokojených zákazníků
0 +

Technologie SAF

Selective Absorption Fusion (zkráceně SAF) je základem 3D tiskáren H Series od společnosti Stratasys. SAF je nová průmyslová technologie aditivní výroby, která zajišťuje výrobní kapacitu koncových dílů na úrovni sériové výroby. Využívá protiběžný rotující válec k nanášení práškových vrstev na tiskovou podložku a tryská absorpční kapalinu k vyznačení vrstev dílu. Znázorněné vrstvy jsou spojovány působením infračervené lampy v celé šíři tiskové podložky.

Výhody 3D tisku technologií SAF

Dostupné materiály

Technologie P3

Dosáhněte špičkové přesnosti, opakovatelnosti, míry detailů a produktivity díky technologii zvané programovatelná fotopolymerizace P3. S touto technologií budete vytvářet díly pro koncové použití s vlastnostmi a povrchovou kvalitou, jež jsou srovnatelné s CNC obráběním a vstřikovanými díly, ovšem s výhodami, které umožňuje jen aditivní výroba. Proces programovatelné fotopolymerizace P3 v 3D tiskárně Origin One umožňuje vyrábět komplikované tvary bez podpěr, jemné detaily s prvotřídní povrchovou kvalitou srovnatelnou s technologií vstřikování plastů.

Výhody 3D tisku technologií P3

Dostupné materiály

Technologie Binder Jetting

Binder Jetting je technologie aditivní výroby na bázi prášku – podobná technologii Powder Bed Fusion (PBF). Klíčový rozdíl spočívá v mechanismu, který je používán k vytváření po sobě jdoucích vrstev. Na rozdíl od přímého tavení vstupního materiálu k vytvoření součásti rozděluje Binder Jetting proces do dvou fází3D tisku a slinování. V procesu 3D tisku se kapalné pojivo (binder) nejprve selektivně nanáší na práškové lože podle CAD modelu, aby se vytvořil příčný řez každé vrstvy. Poté následuje vytvrzování pojiva a odstranění volného zbytkového prášku okolo vytištěného dílu. Dále se provádějí procesy odstranění pojiva a slinování, kdy jsou vytištěné díly umístěny do homogenního tepelného prostředí, aby se zvýšila mechanická integrita. Proces 3D tisku technologií Binder Jetting tak nevyžaduje prostředí inertní ochranné atmosféry nebo vakua. Také struktura zrna z technologie Binder Jetting je rovnoměrnější ve srovnání se strukturou PBF nebo DED (Directed Energy Deposition). Kombinace nízkoteplotního formování tvaru a řízených procesů fúze činí tuto technologii vhodnou pro výrobu dílů z široké škály materiálů.

Výhody technologie Binder Jetting

Technologie Binder Jetting umožňuje výrobu pevných kovových dílů s odlehčenou vnitřní strukturou, což zvyšuje výkon a snižuje váhu komponentů. Je kompatibilní se širokou škálou stěžejních slitin, včetně nerezové a nástrojové oceli, a umožňuje výrobu komplexních dílů s vysokou pevností a odolností. Binder Jetting je ideální pro výrobu součástí pro vstřikovací formy, které vyžadují přesnost, odolnost a tepelnou stabilitu. Tato inovativní metoda aditivní výroby je ideální pro kusovou nebo malosériovou výrobu obtížně vyrobitelných součástí.

Dostupné materiály

sériový 3d tisk

Jak drží společnost Valiant TMS krok s potřebami zákazníků

Ocenění dodavatele roku od špičkových automobilových a leteckých společností jako je Ford, Boeing a General Motors je nezískáte jen tak. Valiant TMS je zásadním partnerem, který poskytuje inteligentní řešení automatizace výroby společnostem vyrábějícím automobily, letadla a terénní techniku.

Kontaktujte nás

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

29

Let na trhu

2 300+

Zakázek ročně

19

Inovativních technologií

900+

Spokojených zákazníků