Search
Close this search box.

Plastikářský průmysl

Reverse engineering

Potřebujete převést váš originální díl do 3D počítačového modelu? Máte poškozenou formu a je nutné ji opravit, nebo udělat novou kopii formy? Chcete archivovat stav vašeho dílu ve formě CAD modelu v počítači? Tohle všechno můžete udělat pomocí modulu pro Reverse engineering v softwaru Tebis.

Digitalizace nástrojů bez dokumentace

Rychlá oprava poškozených vložek

Zvýšení efektivity a kvality výrobků

Modernizace výrobního procesu

Optimalizace forem a procesů

V oblasti vstřikování plastů vám nabízíme služby tvorby CAD modelů částí forem, opravy deformovaných vložek a inovativní kompenzaci deformací výlisku. S naším odborným přístupem přinášíme precizní a efektivní řešení pro zajištění optimálního výrobního procesu ve sféře vstřikování plastů.

Rekonstrukce poškozených dílů

Oslovila nás společnost Nástrojárna Vinkler s žádostí o rekonstrukci CAD modelu zlomené vložky formy pro vstřikování plastů. Při rekonstrukci bylo důležité, aby výsledný díl co nejpřesněji odpovídal tomu původnímu. Po dohodnutí všech technických parametrů probíhala optická digitalizace pomocí 3D skeneru a následně pak vytvoření CAD modelu v softwaru TEBIS pro Reverzní inženýrství.

Služby reverzního inženýrství

Naše služby reverzního inženýrství nabízejí široké možnosti pro transformaci průmyslových procesů. S technologiemi, které zvládnou digitalizovat díly i s velkými rozměry a velkou hmotností, zajistíme precizní rekonstrukce a úpravy. Praktické příklady našeho působení zahrnují záchranu havarovaných nástrojů, archivaci stavu nástrojů bez dokumentace a zajištění zálohy pro odladěné nástroje. Spoléhejte na nás pro efektivní řešení vašich konkrétních průmyslových výzev.

Zaujaly vás naše produkty nebo služby?

Rádi vám poskytneme více informací nebo předvedeme ukázku možností aplikací 3D technologií. Ať už online nebo přímo u vás na místě.

Využití reverzního inženýrství v praxi

obal na saxofon z 3D tiskárny

3D tiskárna vytiskla funkční obal na saxofon

Propojení 3D tisku a umění je dnes zcela běžné. Další výjimečný projekt, byla diplomová práce studentky Martiny Zarchlové z fakulty architektury na ČVUT v Praze. Martina navrhla obal na hudební nástroj – saxofon. Úpravu dat modelu obstarali naši specialisté a 3D tiskárna vytiskla funkční obal na saxofon.

Buhler motor a reverse engineering

Reverzní inženýrství zajistilo Buhler Motor dokonalou formu

Reverzní inženýrství je velmi často přímo napojeno na výstupy z 3D skenování. Proto MCAE Systems nabízí kompletní řešení, které našim zákazníkům ušetří čas i peníze. Naši zkušení specialisté mají přehled o tom, jak zakázky splnit efektivně, aby byl zákazník spokojený a mohl se získanými daty dále pracovat.