Zakázkový 3D tisk z kovů

Potřebujete vyrobit prototyp či speciální díl v malosériovém nákladu, který je příliš složitý pro tradiční obrábění? Využijte naše technologie 3D tisku z kovů a rychle získáte funkční prototypy, montážní přípravky i výrobní nástroje. Dostupnými materiály jsou korozivzdorné oceli, nástrojové oceli a superslitiny. Mechanické vlastnosti dílů, zhotovené těmito technologiemi, jsou velmi podobné tvářeným slitinám.

Srovnáme-li čas potřebný pro programování CNC strojů, náklady na práci a konstrukční omezení, použitím 3D tisku dokážeme zkrátit dobu potřebnou pro výrobu dílu na polovinu.

Zakázkový 3D tisk z kovů realizujeme na 3D tiskárnách Studio System+ a XM200C

Technologie BMD™ (Bound Metal Deposition)

Vychází z technologie chemických a práškových procesů plastického vstřikování kovů 
(MIM – Metal Injection Molding).

Potřebujete vyrobit součást obtížně vyrobitelnou klasickým obráběním v rámci kusové nebo malosériové výroby? Nabízíme nákladově efektivní 3D tisk z široké škály stěžejních slitin včetně nerezové i nástrojové oceli. Zhotovíme vám funkční prototypy, montážní přípravky, výrobní nástroje i komplexní díly.

  • pevné díly s odlehčenou vnitřní strukturou
  • široká škála stěžejních slitin
  • výroba součástí pro vstřikovací formy

Technologie Powder Bed Fusion

Technologie spékání práškové vrstvy, běžně známé jako SLM.

Hledáte alternativy k odlévání součástí v menším objemu? Potřebujete rychlé prototypování a výrobu jemných a složitých dílů? Pro nás žádný problém. Nabízíme špičkovou kvalitu technologie spékání práškové vrstvy, běžně známé jako SLM. Rychle vyrobíme prototypy nebo nástroje pro výrobu i v malých sériích.

  • špičková kvalita tisku díky technologii spékání práškové vrstvy
  • přímá výroba vysoce kvalitních a složitých kovových dílů

Odeslat poptávku

Přímý kontakt

Volejte (Po–Pá 8–17 hod)
+420 549 128 811