3D tisk z plastů a pryskyřic

Nabízíme přes 25 let zkušeností s výrobou funkčních prototypů i koncových dílů. Naše pracoviště jsou vybavena nejmodernějšími  zařízeními, od 3D tiskáren pro koncepční  tisk až po špičkové průmyslové 3D výrobní  systémy. Zvládneme vše, od rychlého prototypování přes modely pro zdravotnictví  až po malosériovou výrobu. S námi budete mít k dispozici to nejlepší, co na trhu 3D tiskových technologií existuje, i naše dlouholeté know-how. Máme největší 3D tiskové centrum v České republice a na Slovensku.

Změna způsobu vývoje výrobku začleněním aditivní výroby je osvědčený  prostředek, jak získáte konkurenční výhodu.Snížíte výrobní náklady a zkrátíte dobu potřebnou ke kompletaci výrobku.

Můžete dramaticky snížit dobu vývoje nového výrobku a máte možnost optimalizovat design, aby bylo zajištěno, že je produkt opravdu perfektně připravený k uvedení na trh.

Prostřednictvím 3D tisku (aditivní výroby) lze vyrobit takřka libovolnou věc z plastu nebo kovu. Umíme na zakázku vytisknout různé modely od automobilových dílů přes spotřební zboží, protézy a implantáty až po umělecká díla nebo třeba hračky, šperky a jiné. Naše pracoviště jsou vybavena nejmodernějšími zařízeními.

Proč poptat MCAE Systems:

Proč si nechat vyrobit prototyp na zakázku:

Naši zákazníci z oblasti aditivní výroby:

… a mnozí další.

Odeslat poptávku

Přímý kontakt

Volejte (Po–Pá 8–17 hod)
+420 549 128 811

Pište
mcae@mcae.cz