Search
Close this search box.

Webináře MCAE Systems

Získejte bezplatný přístup k našim webinářům vyplněním formuláře níže. E-mailem obdržíte kód, který vám umožní přístup ke všem našim webinářům. Užijte si sledování.


 

3D skenování

Průmyslové 3D optické skenery modelové řady ATOS snímají povrch měřeného objektu rychle, přesně a s vysokým rozlišením detailů. Výstupem ze skenerů ATOS jsou 3D data použitelná pro široké spektrum analýz komponent a dílů jako jsou plechové díly, nástroje, formy, turbínové lopatky, a další.

3D tisk z plastů

Ať už jste designér nebo pracujete ve velkém týmu v rámci strojírenského podniku, v nabídce 3D tiskáren od MCAE Systems najdete zařízení, které přesně odpovídá vašim potřebám. S naší pomocí dokážete zhmotnit a realizovat jakýkoliv nápad či návrh.

3D tisk z kovů

Již žádné další čekání na obrobené nebo odlévané díly. Vyvíjejte rychleji díky 3D tisku velmi složitých kovových částí, aniž byste museli opustit svou kancelář. Nabízíme 3D tiskárny pro tisk z kovů, které pokrývají celý životní cyklus produktu – od prototypu až po sériovou výrobu.
 

CAD/CAM

Software Tebis se používá od návrhu přes konstrukci až po výrobu zařízení a dílů v nejrůznějších průmyslových odvětvích, jako je např. automobilový nebo letecký průmysl, výroba strojů a zařízení, výroba domácích spotřebičů a zdravotnické techniky.