Search
Close this search box.

Archiv aktualit

zakázkový 3D tisk

3D technologie v obranném průmyslu na veletrhu IDEB v Bratislavě

Zajímá vás, jak lze využít moderní technologie v obranném průmyslu? Víte, že lze 3D tisk použít pro výrobu náhradních dílů, které vydrží i ty nejnáročnější provozní podmínky? Přesvědčíme vás o tom na našem stánku č. 102 v hale B.1.

Vyměňte vaše stávající zařízení za nové a získejte slevu až 30 %

Upgradujte svou stávající 3D tiskárnu Dimension, uPrint, mojo, F250/360/400, Connex, Eden nebo Objet na novější model od a získejte slevu až 30 %. S novými funkcemi, vylepšenou rychlostí a širší paletou materiálů se nejen zvýší efektivita vaší výroby, ale zároveň i kvalita vytvářených dílů. Nečekejte, tato nabídka je časově omezená! Získejte moderní technologii a tiskněte díly s výhodou exkluzivní slevy.

3d tisk marketing

Vytiskli jsme brože pro #HolkyzMarketingu

Možnosti 3D tisku jsou v odvětví designu a marketingu prakticky neomezené. Kolegyni napadlo, že tuto moderní technologii použijeme a vytiskneme pro #HolkyzMarketingu brože ve tvaru jejich loga. Jako symbol této úžasné vzdělávací platformy pro marketér(k)y.

Blahopřání 2024

MCAE Systems vám přeje veselé Vánoce a šťastný nový rok 2024

Hezký den, v tomto krásném předvánočním období vám chceme upřímně poděkovat za podporu a důvěru, kterou jste nám během roku projevovali. Nadále vám budeme přinášet inovativní a moderní 3D technologie a poskytovat ty nejlepší nástroje pro vaše kreativní i profesionální potřeby. Věříme, že společně můžeme dosáhnout úžasných věcí.

výstava czech industry photo

MCAE Systems na putovní výstavě Czech Industry Photo

Srdečně vás zveme na unikátní putovní fotovýstavu Czech Industry Photo, která odhaluje potenciál a skryté krásy českého průmyslu v rámci rozmanitých odvětví a propojuje techniku s uměním. Výstava je k vidění v Brně na Malinovského náměstí u Mahenova divadla do 10. ledna 2024.

Stratasys představuje nejsofistikovanější průmyslovou 3D tiskárnu na trhu

Společnost Stratasys, lídr v oblasti polymerového 3D tisku a aditivní výroby, představil svou novou 3D tiskárnu F3300 s technologií Fused Deposition Modeling (FDM) na veletrhu Formnext, v německém Frankfurtu. Tato inovativní 3D tiskárna nabízí nepřekonatelnou hodnotu pro výrobní společnosti s nižší pracovní silou, díky maximalizované dostupnosti a vyšší kvalitě s celkovou výtěžností dílů.