Search
Close this search box.

Archiv aktualit

3d tisk marketing

Vytiskli jsme brože pro #HolkyzMarketingu

Možnosti 3D tisku jsou v odvětví designu a marketingu prakticky neomezené. Kolegyni napadlo, že tuto moderní technologii použijeme a vytiskneme pro #HolkyzMarketingu brože ve tvaru jejich loga. Jako symbol této úžasné vzdělávací platformy pro marketér(k)y.

Blahopřání 2024

MCAE Systems vám přeje veselé Vánoce a šťastný nový rok 2024

Hezký den, v tomto krásném předvánočním období vám chceme upřímně poděkovat za podporu a důvěru, kterou jste nám během roku projevovali. Nadále vám budeme přinášet inovativní a moderní 3D technologie a poskytovat ty nejlepší nástroje pro vaše kreativní i profesionální potřeby. Věříme, že společně můžeme dosáhnout úžasných věcí.

výstava czech industry photo

MCAE Systems na putovní výstavě Czech Industry Photo

Srdečně vás zveme na unikátní putovní fotovýstavu Czech Industry Photo, která odhaluje potenciál a skryté krásy českého průmyslu v rámci rozmanitých odvětví a propojuje techniku s uměním. Výstava je k vidění v Brně na Malinovského náměstí u Mahenova divadla do 10. ledna 2024.

Stratasys představuje nejsofistikovanější průmyslovou 3D tiskárnu na trhu

Společnost Stratasys, lídr v oblasti polymerového 3D tisku a aditivní výroby, představil svou novou 3D tiskárnu F3300 s technologií Fused Deposition Modeling (FDM) na veletrhu Formnext, v německém Frankfurtu. Tato inovativní 3D tiskárna nabízí nepřekonatelnou hodnotu pro výrobní společnosti s nižší pracovní silou, díky maximalizované dostupnosti a vyšší kvalitě s celkovou výtěžností dílů.

3D tiskárna stratasys J5 MediJet

PRAGOMEDICA FORUM – Jak se využívá 3D tisk v medicíně

Srdečně vás zveme na odbornou konferenci PRAGOMEDICA FORUM, která se koná 9. listopadu 2023 na výstavišti PVA EXPO PRAHA LETŇANY, kde budeme představovat naše technologie z oblasti 3D tisku pro předoperační plánování, výzkum a výuku.

software zeiss inspect

Software GOM se mění na ZEISS INSPECT

V souladu s heslem "Stejné řešení, jiný název" zůstává software tím, čím je: Váš průmyslový standard pro metrologické kontroly a hodnocení. Co používáte ke kontrole svého měřicího systému? Co používáte k provádění vyhodnocení? Co používáte k provádění analýz GD&T? Co používáte k vytváření protokolů o měření? Odpověď je stále stejná, jen s novým názvem: ZEISS INSPECT. 

Představení inovativních 3D technologií pro (nejen) digitální továrnu budoucnosti

Na letošním Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně jsme v rámci naší expozice prezentovali nejen inovativní 3D technologie, ale i jejich praktické využití v průmyslu. Mohli jste se tak seznámit s různými technologiemi aditivní výroby, ale i se zařízeními pro automatizovaný postprocessing, automatizované 3D měření, reverzním inženýrstvím, nebo spatřit živou ukázku broušení na robotickém pracovišti.