Využití 3D technologií od MCAE Systems

Letecký průmysl a kosmonautika

Využití 3D technologií v obranném a bezpečnostním průmyslu se stává stále běžnější. MCAE Systems nabízí širokou škálu služeb a technologií v oblasti 3D tisku z certifikovaných plastových kompozitů a kovů, 3D optického měření, měření a analýzy deformací a reverzního inženýrství. Tyto technologie umožňují rychle a efektivně vytvářet komplexní geometrické tvary a struktury, které jsou přesné, odolné a spolehlivé. Využití těchto technologií v obranném a bezpečnostním průmyslu zahrnuje výrobu součástek pro vojenskou techniku, výrobu zbraní a munice, výrobu prototypů a náhradních dílů, měření a analýzu deformací a mnoho dalších aplikací, které přispívají k zvyšování úrovně bezpečnosti a ochrany.

Digitalizace jednotlivých dílů i celých součástí

Rychlá výroba dílů z certifikovaných materiálů

Moderní software pro spolehlivou a přesnou výrobu

3D optické měření

Každý nástroj, výrobek a díl musí mít v bezpečnostním průmyslu vysokou kvalitu výroby, aby se minimalizovala nežádoucí zmetkovitost. 3D optické měření je ideální technologie pro optimalizaci kvality produktu a zefektivnění výroby. Pokud hledáte řešení pro inspekci, analýzu deformací, smrštění nebo určení materiálových vlastností nezbytných pro přesné simulace v CAD/CAE systémech, pomůžeme vám.

3D tisk z certifikovaných materiálů

Využití 3D tisku v obranném průmyslu se stalo klíčovým faktorem pro zlepšení efektivity, přesnosti a rychlosti výroby prototypů, náhradních dílů a součástek pro vojenské zařízení a zbraně. Díky průmyslovému 3D tisku a aditivní výrobě se armáda a další bezpečnostní organizace mohou spolehnout na rychlé a přesné výrobní procesy, které přinášejí úspory nákladů a zvyšují schopnost operovat v proměnlivých podmínkách.

V MCAE Systems jsme odborníky na 3D tisk pro obranný průmysl a naše služby jsou navrženy tak, aby zákazníkům poskytly všechny výhody moderního průmyslového 3D tisku, včetně rychlosti, přesnosti a kvality.

Technologie CAD/CAM

Společnosti vyrábějící součásti pro letecký průmysl patří k těm nejlepším. Geometrie dílů a použité materiály podléhají přísným požadavkům. Používají se prvotřídní stroje a nástroje, které musí být provozovány hospodárně a efektivně. Požadavky na spolehlivost dílů pro letectví a kosmonautiku neponechávají žádný prostor pro chybu výrobce. Proto musí být splněny nejpřísnější požadavky na spolehlivost, kvalitu a efektivitu. To lze podpořit pomocí CAD/CAM s MES, verifikací a simulací NC programů – vše se softwarem Tebis.

Zaujaly vás naše produkty nebo služby?

Rádi vám poskytneme více informací nebo předvedeme ukázku možností aplikací 3D technologií. Ať už online nebo přímo u vás na místě.