Search
Close this search box.

Služby 3D skenování

Jsme vybaveni špičkovými 3D skenery a mnohaletými zkušenostmi v oblasti profesionálních služeb 3D skenování a optické metrologie pro měření dílů různých tvarů i velikostí. Reálný díl dokážeme přesně zdigitalizovat, porovnat s nominálními daty i zrekonstruovat do plošného CAD modelu.

3D skenování je ideální technologie pro optimalizaci kvality produktu a zefektivnění výroby

Nabízíme profesionální služby 3D skenování a optické metrologie nejen pro kontrolu kvality, ale i jako vzor pro 3D modelování nebo 3D tisk. Dokážeme měřit formy, dutiny, plechové díly, plastové díly, nástroje, odlitky a další. Poskytujeme také automatizované 3D měření velkých a těžkých dílů, např. plechových výlisků až do velikosti bočnice automobilu. Máme zkušenosti ze zakázek z různých oborů, takže pomůžeme zajisté i vám.

Pro 3D optické skenování používáme profesionální 3D skenery od německé společnosti GOM a ZEISS Company. Výběr vhodné technologie 3D skenování vyberou naši zkušení specialisté podle charakteristiky daného objektu a požadavků zákazníka, ať už na přesnost nebo rozlišení.

Nabízíme vytvoření digitální podoby reálného modelu i v případě tvarově velmi komplikovaných dílů. Získaná data mohou být dále upravována či použita pro jiné analýzy. Vytvořený model díky kvalitě a vysoké míře detailu odpovídá skutečné podobě fyzického objektu. Máte-li například hotový díl, ale chybí vám k němu elektronická dokumentace (3D model nebo 2D výkres), dokážeme vám pomoci. Stejně tak si poradíme, pokud potřebujete přesná digitální data pro vizualizaci či prezentaci, což představuje například v reklamě naprosto nové možnosti. Naše zařízení je mobilní, takže můžeme přijet k vám či na jiné určené místo.

Potřebujete zajistit rozměrovou kvalitu lisovaných, litých či vstřikovaných dílů? Požadujete změřit karosérii automobilu nejen z bočních stran, ale i zespodu, shora a dokonce i zevnitř? Chybí vám řešení pro analýzy deformací a smrštění či určení materiálových vlastností, které jsou nezbytné pro přesné simulace v CAD/CAE systémech? Pomůžeme vám.

Naše služby 3D skenování:

ZEISS INSPECT CAD soubor inspekce

Měření plastových dílů

Kontrola kvality v procesním řetězci výroby plastových dílů vstřikováním. ATOS je optický skener pro měření 3D souřadnic, který umožňuje bezkontaktní

Služby 3D optického měření Tváření plechových výlisků

Tváření plechových výlisků

Konstruktéři a výrobci lisovacích nástrojů, ale i odborníci z oblasti výzkumu, vývoje výroby a zabezpečování kvality výroby se stále více

reverse engineering

Služby reverzního inženýrství

Potřebujete převést váš originální díl do 3D počítačového modelu? Máte poškozenou formu a je nutné ji opravit, nebo udělat novou

Kontaktujte nás

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

29

Let na trhu

2 300+

Zakázek ročně

19

Inovativních technologií

900+

Spokojených zákazníků