Obranný a bezpečnostní průmysl

3D měření a reverzní inženýrství

Každý nástroj, výrobek a díl musí mít v bezpečnostním průmyslu vysokou kvalitu výroby, aby se minimalizovala nežádoucí zmetkovitost. 3D optické měření je ideální technologie pro optimalizaci kvality produktu a zefektivnění výroby. Pokud hledáte řešení pro inspekci, analýzu deformací, smrštění nebo určení materiálových vlastností nezbytných pro přesné simulace v CAD/CAE systémech, pomůžeme vám.

Optimalizace kvality produktu

Rekonstrukce dílů bez dokumentace

Minimalizace nežádoucích zmetků

Renovace poškozených součástí

Rychlá výroba nových dílů

Naše společnost se specializuje na rekonstrukci dílů, které byly poškozeny a nyní jsou neúplné. S využitím moderních technologií a metod jsme schopni doplnit chybějící fragmenty nebo vytvořit kompletní díly z rozbitých zlomků. Výsledný díl může být vyroben z různých materiálů, jako jsou kovy, plasty nebo gumy, podle specifických požadavků zákazníka.

3D skenování pro digitální výrobu a reverzní inženýrství

Pomocí 3D digitalizace získáme z fyzického objektu digitální model. Tento model je základem pro vytvoření CAD modelu, který lze uložit do většiny používaných souborových CAD formátů. Použitím 3D skenerů dokážeme nejen přesně nasnímat reálný objekt pro účely reverzního inženýrství, ale i tzv. digitálně archivovat model. Data tak lze v budoucnu využít například pro renovaci dílů nebo pro výrobu dalších modelů.

Rekonstrukce nástrojů a forem i bez dokumentace

To zahrnuje jak odladěné nástroje s dokumentací, tak i převzaté nástroje bez dokumentace, které budou potřebovat servis nebo opravy v budoucnu. Provádí se rekonstrukce havarovaných nástrojů, včetně zdeformovaných a ulomených částí. Poškozené části jsou spojeny, naskenovány a poté zrekonstruovány. Nabízíme rekonstrukce poškozených a rozbitých součástí z jakéhokoliv materiálu a domodelování přídavků pro obrábění.

Analýza deformací a zvýšení efektivity výroby

Díky našim službám mohou firmy získat spolehlivé informace o svých zařízeních a systémech. Naše technologie jsou navrženy tak, aby umožnily skenování a analýzu deformací na různých typech materiálů, včetně kovů, plastů, skel a kompozitů. Tyto informace jsou klíčové pro identifikaci potenciálních problémů a umožňují rychlé reakce a opravy, což vede k minimalizaci výrobních ztrát a zvýšení efektivity.

Zaujaly vás naše produkty nebo služby?

Rádi vám poskytneme více informací nebo předvedeme ukázku možností aplikací 3D technologií. Ať už online nebo přímo u vás na místě.