Search
Close this search box.

Letecký průmysl a kosmonautika

3D tisk z certifikovaných materiálů

Lepší výroba začíná lepšími nástroji – 3D tisk umožňuje pokaždé vytvořit přesně takový nástroj, jaký potřebujete. Na míru každému uživateli, pro prostředí s vysokými teplotami, s lepšími ergonomickými vlastnostmi. Vše je zajišťováno vlastní výrobou a připraveno, kdykoli budete potřebovat.

Maximální efektivita výroby

Teplotně a chemicky odolné materiály

Úprava modelů přesně dle požadavků

Rychlá návratnost investic

Odlehčení konstrukce

Létat s nižší hmotností letadla, zjednodušit složitost konstrukce či zefektivnit výrobu? Naše řešení vám to pomohou uskutečnit. Nemusíte se omezovat při výrobě složitých geometrií, které nejsou možné realizovat jinými výrobními procesy. Použitím certifikovaných materiálů si také budete jisti, že vaše vyrobené konstrukce jsou letuschopné a zvládnou náročné podmínky reálného použití. Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a buďte informováni o tom, jak aditivní výroba díky výkonnosti a efektivitě výroby formuje všechna odvětví průmyslu.

Snížení nákladů a zjednodušení výroby

Zlepšete efektivitu výroby i letové výkony, a zároveň snižte skladové zásoby, vlastní výrobou pevných a lehkých dílů z kompozitních materiálů. Ušetřete také čas a najděte další způsoby optimalizace pomocí 3D tisku nástrojů pro kompozitní díly. U interiérových dílů můžete zmírnit dopad pozdních konstrukčních změn tak, aby výroba pokračovala bez přerušení. Pomocí 3D tisku můžete vyrábět díly, jako jsou kryty a potrubí, aby byly stále po ruce a připravené k použití – přímo ve firmě a z certifikovaných materiálů.

Výroba dílů na míru

Vyhněte se vysokým nákladům na zakázkové obrábění nástrojů nebo dílů potřebných pro individuální opravy a renovace. Dokonce i přípravky lze vyrobit rychle a za přijatelnou cenu. Větší složitost přitom nezvyšuje náklady. Využitím 3D tisku snadno vyrobíte letuschopné díly z odolných termoplastů.

Je pro vás profesionální 3D tisk vhodným řešením?

Kvalifikace prvního polymerního materiálu pro letectví a kosmonautiku (anglicky)

3D tisk interiéru letadel

Tahové zkoušky materiálu ULTEM™ 9085 pro využití v interiéru letadel (anglicky)

Zaujaly vás naše produkty nebo služby?

Rádi vám poskytneme více informací nebo předvedeme ukázku možností aplikací 3D technologií. Ať už online nebo přímo u vás na místě.