Máte dotaz? Volejte na:

+420 549 128 811

Máte dotaz? Volejte na:

+420 549 128 811

3D metrologie ve slévárenství | Seminář GOM

MCAE Systems vás srdečně zve na seminář GOM, který se bude konat 21. března 2018 v Kuřimi.

Více informací

MCAE uvádí na český trh kancelářský 3D tisk z kovu

Společnost MCAE Systems podepsala partnerskou smlouvu s americkou společností Desktop Metal

Více informací

Nový on-line portál MCAE pro kalkulaci 3D tisku

Cenové kalkulace a objednávky 3D tisku nikdy nebyly snazší než právě nyní. Nechte si udělat nezávaznou kalkulaci výroby

Více informací

Naši hlavní partneři

  • Untitled
  • gom 50px
  • tebis 50px
  • [Bez názvu]

Stěžejní technologie a služby

S námi budete mít k dispozici pokročilé 3D technologie i služby a s nimi spojená komplexní řešení na míru a udržíte si tak náskok před konkurencí.

3D tiskárny

Disponujeme nejširším portfoliem technologií 3D tisku v České republice, od 3D tiskáren pro koncepční tisk až po špičkové průmyslové 3D výrobní systémy. U nás si vybere firma každé velikosti. Pomůžeme vám zjednodušit a urychlit vývoj i výrobní proces.

Zjistit více

3D měřicí systémy

Nabízíme špičkové 3D optické měřicí systémy, které jsou založeny na digitálním zpracování obrazu. Jsou široce používány při vývoji produktů a zajištění kvality, testování materiálů a komponent či měření deformací.

Zjistit více

CAD/CAM systémy

Od CAD modelu po konečný výrobek. Dodáváme CAD/CAM software, který pomáhá společnostem zvýšit produktivitu při vývoji, navrhování a výrobě modelů, forem a nástrojů. V oblasti CAM nabízíme kvalitní tvorbu NC programů pro širokou škálu NC obráběcích strojů.

Zjistit více

Rychlá výroba forem

Ovládáme metody rychlé výroby jader a forem bez použití nástrojů. Tradiční slévárenské postupy dokážeme zrychlit pomocí efektivních 3D technologií. Vyrobíme i kovové formy na CNC obráběcím stroji, zvládáme i tvarově složité kovové díly.

Zjistit více

3D tisk a výroba prototypů

Prostřednictvím 3D tisku lze vyrobit takřka libovolnou věc z plastu nebo kovu. Umíme na zakázku vytisknout kvalitní funkční prototypy z široké škály různých materiálů včetně post-processingových úprav modelů. Jsme vybaveni nejmodernějšími zařízeními z oblasti 3D tisku.

Zjistit více

On-line kalkulace 3D tisku

Nezávazná kalkulace výroby 3D tiskem bez čekání

Podrobnosti

Aktuality

Archiv aktualit

15. 1. 2018

Rychlejší než kdy jindy – Tebis V4.0 Release 5

Rychlejší NC výpočty a kratší doba načítání, odezvy i vyhledávání – hlavní funkcí nové verze Tebis 4.0 Release 5 je extrémně vysoký výkon....

Celý článek

4. 1. 2018

Historický model kuřimského zámku vytvořila 3D tiskárna

MCAE Systems dostala v listopadu 2017 velmi zajímavou objednávku. Vytvořit plastový model Starého kuřimského zámku z konce 16. století pro připravovanou výstavu „Kuřim – na spojnici ...

Celý článek

19. 12. 2017

3D metrologie ve slévárenství | Série mezinárodních seminářů GOM 2018

Série mezinárodních seminářů GOM na téma Průmyslové 3D měření ve slévárenství se bude konat od ledna do dubna 2018 na 42 pobočkách v 29 zemích. Jedním z pořadatelů je i společnost MCA...

Celý článek