Máte dotaz? Volejte na:

+420 549 128 811

Máte dotaz? Volejte na:

+420 549 128 811

PF 2019 | Veselé Vánoce a šťastný Nový rok!

Vážení obchodní přátelé, děkujeme za vaši důvěru a úspěšnou spolupráci v roce 2018.

Více informací

Jubilejní MSV BRNO 2018 | 1. – 5. 10. 2018

Společnost MCAE Systems získala Zlatou medaili 60. mezinárodního strojírenského veletrhu.

Více informací

Nové 3D skenery ATOS 5 a 5X – Rychlost a přesnost

ATOS 5 a 5X jsou dva nové 3D skenery z rodiny produktů ATOS určené pro nejnáročnější metrologické aplikace.

Více informací

Naši hlavní partneři

  • Untitled
  • gom 50px
  • tebis 50px
  • [Bez názvu]

Stěžejní technologie a služby

S námi budete mít k dispozici pokročilé 3D technologie i služby a s nimi spojená komplexní řešení na míru a udržíte si tak náskok před konkurencí.

3D tiskárny

Disponujeme nejširším portfoliem technologií 3D tisku v České republice, od 3D tiskáren pro koncepční tisk až po špičkové průmyslové 3D výrobní systémy. U nás si vybere firma každé velikosti. Pomůžeme vám zjednodušit a urychlit vývoj i výrobní proces.

Zjistit více

3D měřicí systémy

Nabízíme špičkové 3D optické měřicí systémy, které jsou založeny na digitálním zpracování obrazu. Jsou široce používány při vývoji produktů a zajištění kvality, testování materiálů a komponent či měření deformací.

Zjistit více

CAD/CAM systémy

Od CAD modelu po konečný výrobek. Dodáváme CAD/CAM software, který pomáhá společnostem zvýšit produktivitu při vývoji, navrhování a výrobě modelů, forem a nástrojů. V oblasti CAM nabízíme kvalitní tvorbu NC programů pro širokou škálu NC obráběcích strojů.

Zjistit více

Rychlá výroba forem

Ovládáme metody rychlé výroby jader a forem bez použití nástrojů. Tradiční slévárenské postupy dokážeme zrychlit pomocí efektivních 3D technologií. Vyrobíme i kovové formy na CNC obráběcím stroji, zvládáme i tvarově složité kovové díly.

Zjistit více

3D tisk a výroba prototypů

Prostřednictvím 3D tisku lze vyrobit takřka libovolnou věc z plastu nebo kovu. Umíme na zakázku vytisknout kvalitní funkční prototypy z široké škály různých materiálů včetně post-processingových úprav modelů. Jsme vybaveni nejmodernějšími zařízeními z oblasti 3D tisku.

Zjistit více

On-line kalkulace 3D tisku

Nezávazná kalkulace výroby 3D tiskem bez čekání

Podrobnosti

Aktuality

Archiv aktualit

14. 12. 2018

PF 2019

Vážení obchodní přátelé, k přání příjemného prožití vánočních svátků a mnoha úspěchů v nadcházejícím roce připojujeme srdečné poděkování za vaši důvěru a úspěšnou spolupráci. ...

Celý článek

4. 12. 2018

Průkopník nové éry 3D výroby kovových dílů

Patentovaná technologie vrstvené práškové metalurgie (LPM™) od společnosti Stratasys, která se zaměřuje na výrobu nákladově efektivních, průmyslových, kovových dílů pro výrobu ...

Celý článek

30. 11. 2018

3D tisk z kovu na míru

Firma Desktop Metal debutovala v květnu 2017 s prvním kancelářským zařízením pro 3D tisk kovů - Studio System. Nyní představila inovovanou verzi tohoto zařízení, a to Studio System+, ...

Celý článek