Máte dotaz? Volejte na:

+420 549 128 811

Máte dotaz? Volejte na:

+420 549 128 811

Setkání uživatelů GOM 2019. Novinky, trendy, zkušenosti.

MCAE Systems uspořádala další ročník tradičního Setkání uživatelů GOM.

Více informací

Nové vylepšené materiály pro aditivní výrobu

Zdokonalené elastomery a vylepšené materiály pro 3D tiskárny FDM i PolyJet.

Více informací

Přehledné plánování výroby s MES Proleis

Optimální a efektivní řízení strojírenské výroby s principy Industry 4.0.

Více informací

Naši hlavní partneři

  • Untitled
  • gom 50px
  • tebis 50px
  • [Bez názvu]

Stěžejní technologie a služby

S námi budete mít k dispozici pokročilé 3D technologie i služby a s nimi spojená komplexní řešení na míru a udržíte si tak náskok před konkurencí.

3D tiskárny

Disponujeme nejširším portfoliem technologií 3D tisku v České republice, od 3D tiskáren pro koncepční tisk až po špičkové průmyslové 3D výrobní systémy. U nás si vybere firma každé velikosti. Pomůžeme vám zjednodušit a urychlit vývoj i výrobní proces.

Zjistit více

3D měřicí systémy

Nabízíme špičkové 3D optické měřicí systémy, které jsou založeny na digitálním zpracování obrazu. Jsou široce používány při vývoji produktů a zajištění kvality, testování materiálů a komponent či měření deformací.

Zjistit více

CAD/CAM systémy

Od CAD modelu po konečný výrobek. Dodáváme CAD/CAM software, který pomáhá společnostem zvýšit produktivitu při vývoji, navrhování a výrobě modelů, forem a nástrojů. V oblasti CAM nabízíme kvalitní tvorbu NC programů pro širokou škálu NC obráběcích strojů.

Zjistit více

3D tisk a výroba prototypů

Prostřednictvím 3D tisku lze vyrobit takřka libovolnou věc z plastu nebo kovu. Umíme na zakázku vytisknout kvalitní funkční prototypy z široké škály různých materiálů včetně post-processingových úprav modelů. Jsme vybaveni nejmodernějšími zařízeními z oblasti 3D tisku.

Zjistit více

On-line kalkulace 3D tisku

Nezávazná kalkulace výroby 3D tiskem bez čekání

Podrobnosti

Aktuality

Archiv aktualit

28. 1. 2019

Setkání uživatelů GOM 2019

MCAE Systems uspořádala ve dnech 23. – 24. ledna 2019 setkání uživatelů GOM zaměřené na aplikace a výměnu zkušeností z oboru 3D metrologie. Do prostorné auly FSI VUT v Brně se první ...

Celý článek

17. 1. 2019

3D tisk ve službách Teamu Spielberg pro Red Bull Air Race

Díky službám od MCAE Systems má Team Spielberg možnost otestovat nově vyvinuté díly v reálném provozu před tím, než je zadá do finální výroby z kompozitních materiálů. Šetří tím čas...

Celý článek

11. 1. 2019

Nové vylepšené materiály pro aditivní výrobu

Společnost Stratasys uvedla na trh zdokonalené elastomery a vylepšené materiály pro své přední 3D tiskárny FDM i PolyJet. Elastomery s pokročilou úrovní pružnosti i trvanlivosti ...

Celý článek