Máte dotaz? Volejte na:

+420 549 128 811

Máte dotaz? Volejte na:

+420 549 128 811

Jubilejní MSV BRNO 2018 | 1. – 5. 10. 2018

Společnost MCAE Systems získala Zlatou medaili 60. mezinárodního strojírenského veletrhu.

Více informací

Nové 3D skenery ATOS 5 a 5X – Rychlost a přesnost

ATOS 5 a 5X jsou dva nové 3D skenery z rodiny produktů ATOS určené pro nejnáročnější metrologické aplikace.

Více informací

Tebis V4.0 Release 6 již v červnu 2018!

Klíčová témata: nové, optimalizované funkce 5osého souvislého frézování a snadnější používání.

Více informací

Naši hlavní partneři

  • Untitled
  • gom 50px
  • tebis 50px
  • [Bez názvu]

Stěžejní technologie a služby

S námi budete mít k dispozici pokročilé 3D technologie i služby a s nimi spojená komplexní řešení na míru a udržíte si tak náskok před konkurencí.

3D tiskárny

Disponujeme nejširším portfoliem technologií 3D tisku v České republice, od 3D tiskáren pro koncepční tisk až po špičkové průmyslové 3D výrobní systémy. U nás si vybere firma každé velikosti. Pomůžeme vám zjednodušit a urychlit vývoj i výrobní proces.

Zjistit více

3D měřicí systémy

Nabízíme špičkové 3D optické měřicí systémy, které jsou založeny na digitálním zpracování obrazu. Jsou široce používány při vývoji produktů a zajištění kvality, testování materiálů a komponent či měření deformací.

Zjistit více

CAD/CAM systémy

Od CAD modelu po konečný výrobek. Dodáváme CAD/CAM software, který pomáhá společnostem zvýšit produktivitu při vývoji, navrhování a výrobě modelů, forem a nástrojů. V oblasti CAM nabízíme kvalitní tvorbu NC programů pro širokou škálu NC obráběcích strojů.

Zjistit více

Rychlá výroba forem

Ovládáme metody rychlé výroby jader a forem bez použití nástrojů. Tradiční slévárenské postupy dokážeme zrychlit pomocí efektivních 3D technologií. Vyrobíme i kovové formy na CNC obráběcím stroji, zvládáme i tvarově složité kovové díly.

Zjistit více

3D tisk a výroba prototypů

Prostřednictvím 3D tisku lze vyrobit takřka libovolnou věc z plastu nebo kovu. Umíme na zakázku vytisknout kvalitní funkční prototypy z široké škály různých materiálů včetně post-processingových úprav modelů. Jsme vybaveni nejmodernějšími zařízeními z oblasti 3D tisku.

Zjistit více

On-line kalkulace 3D tisku

Nezávazná kalkulace výroby 3D tiskem bez čekání

Podrobnosti

Aktuality

Archiv aktualit

23. 10. 2018

Termoplasty průmyslové kvality pro 3D tiskárny Fortus

Pro zajištění co nejlepší výsledné kvality tištěných dílů poskytujeme širokou nabídku pokročilých materiálů a vláken, které jsou specificky vytvářeny pro koncepční modelování, funkční...

Celý článek

15. 10. 2018

Řešení Tebis ProLeiS MES nabízí jednoduchý a pohodlný přístup k řízení digitálních objednávek

Společnost Tebis, specialista na řešení procesů CAD/CAM a MES v oblasti modelování, tváření a výroby forem, nyní poskytuje průmyslovým zákazníkům rychlý a snadný přístup k plánování ...

Celý článek

9. 10. 2018

MSV BRNO 2018 | 1. – 5. 10. 2018

Plocha téměř 300 m² a komplexní přehlídka nejnovějších technologií z oblasti 3D optické metrologie, 3D tisku i CAD/CAM. Konkrétní aplikace z praxe a unikátní exponáty. Zlatá medaile ...

Celý článek