Máte dotaz? Volejte na:

+420 549 128 811

Máte dotaz? Volejte na:

+420 549 128 811

Seminář aditivní výroby v Mladé Boleslavi a Kuřimi

Přijďte se podívat, jak 3D tisk využívají společnosti z různých koutů světa! Zveme vás na Seminář aditivní výroby

Více informací

Pozvánka na jarní strojírenské veletrhy 2018

Srdečně vás zveme k návštěvě našich expozic na veletrhu FOR INDUSTRY v Praze a MSV v Nitře.

Více informací

ARAMIS SRX – senzor pro náročné aplikace

Nový ARAMIS SRX je 3D měřicí senzor pracující na principu digitální korelace obrazů pro dynamické vyhodnocování 3D

Více informací

Naši hlavní partneři

  • Untitled
  • gom 50px
  • tebis 50px
  • [Bez názvu]

Stěžejní technologie a služby

S námi budete mít k dispozici pokročilé 3D technologie i služby a s nimi spojená komplexní řešení na míru a udržíte si tak náskok před konkurencí.

3D tiskárny

Disponujeme nejširším portfoliem technologií 3D tisku v České republice, od 3D tiskáren pro koncepční tisk až po špičkové průmyslové 3D výrobní systémy. U nás si vybere firma každé velikosti. Pomůžeme vám zjednodušit a urychlit vývoj i výrobní proces.

Zjistit více

3D měřicí systémy

Nabízíme špičkové 3D optické měřicí systémy, které jsou založeny na digitálním zpracování obrazu. Jsou široce používány při vývoji produktů a zajištění kvality, testování materiálů a komponent či měření deformací.

Zjistit více

CAD/CAM systémy

Od CAD modelu po konečný výrobek. Dodáváme CAD/CAM software, který pomáhá společnostem zvýšit produktivitu při vývoji, navrhování a výrobě modelů, forem a nástrojů. V oblasti CAM nabízíme kvalitní tvorbu NC programů pro širokou škálu NC obráběcích strojů.

Zjistit více

Rychlá výroba forem

Ovládáme metody rychlé výroby jader a forem bez použití nástrojů. Tradiční slévárenské postupy dokážeme zrychlit pomocí efektivních 3D technologií. Vyrobíme i kovové formy na CNC obráběcím stroji, zvládáme i tvarově složité kovové díly.

Zjistit více

3D tisk a výroba prototypů

Prostřednictvím 3D tisku lze vyrobit takřka libovolnou věc z plastu nebo kovu. Umíme na zakázku vytisknout kvalitní funkční prototypy z široké škály různých materiálů včetně post-processingových úprav modelů. Jsme vybaveni nejmodernějšími zařízeními z oblasti 3D tisku.

Zjistit více

On-line kalkulace 3D tisku

Nezávazná kalkulace výroby 3D tiskem bez čekání

Podrobnosti

Aktuality

Archiv aktualit

9. 5. 2018

Seminář aditivní výroby | Kosmonosy – Mladá Boleslav nebo Kuřim

Přijďte se podívat, jak 3D tisk využívají společnosti z různých koutů světa! Zveme vás na seminář aditivní výroby, který pořádáme ve spolupráci s naší partnerskou společností Stratasy...

Celý článek

2. 5. 2018

FOR INDUSTRY Praha a MSV Nitra | květen 2018

Stále ještě váháte, jak právě ve svém oboru využít 3D technologie? Chcete se posunout o krok dál a myslet ve 3D stejně jako my? Nenechte si ujít naši prezentaci nejmodernějších 3D ...

Celý článek

9. 4. 2018

3D technologie z MCAE Systems pomáhají při tuningu závodních strojů

3D digitální technologie a automobilový průmysl k sobě neodmyslitelně patří již několik desetiletí. Prostorová data získaná z 3D optického měření jsou neocenitelným nástrojem pro kon...

Celý článek