Máte dotaz? Volejte na:

+420 549 128 811

Máte dotaz? Volejte na:

+420 549 128 811

Nové vylepšené materiály pro aditivní výrobu

Zdokonalené elastomery a vylepšené materiály pro 3D tiskárny FDM i PolyJet.

Více informací

Nové 3D skenery ATOS 5 a 5X – rychlost a přesnost

3D skenery ATOS 5 a 5X jsou určené pro nejnáročnější metrologické aplikace.

Více informací

3D tisk z kovu na míru

90% úspora nákladů při výrobě vstřikovacích forem díky 3D tisku z kovu.

Více informací

Naši hlavní partneři

  • Untitled
  • gom 50px
  • tebis 50px
  • [Bez názvu]

Stěžejní technologie a služby

S námi budete mít k dispozici pokročilé 3D technologie i služby a s nimi spojená komplexní řešení na míru a udržíte si tak náskok před konkurencí.

3D tiskárny

Disponujeme nejširším portfoliem technologií 3D tisku v České republice, od 3D tiskáren pro koncepční tisk až po špičkové průmyslové 3D výrobní systémy. U nás si vybere firma každé velikosti. Pomůžeme vám zjednodušit a urychlit vývoj i výrobní proces.

Zjistit více

3D měřicí systémy

Nabízíme špičkové 3D optické měřicí systémy, které jsou založeny na digitálním zpracování obrazu. Jsou široce používány při vývoji produktů a zajištění kvality, testování materiálů a komponent či měření deformací.

Zjistit více

CAD/CAM systémy

Od CAD modelu po konečný výrobek. Dodáváme CAD/CAM software, který pomáhá společnostem zvýšit produktivitu při vývoji, navrhování a výrobě modelů, forem a nástrojů. V oblasti CAM nabízíme kvalitní tvorbu NC programů pro širokou škálu NC obráběcích strojů.

Zjistit více

Rychlá výroba forem

Ovládáme metody rychlé výroby jader a forem bez použití nástrojů. Tradiční slévárenské postupy dokážeme zrychlit pomocí efektivních 3D technologií. Vyrobíme i kovové formy na CNC obráběcím stroji, zvládáme i tvarově složité kovové díly.

Zjistit více

3D tisk a výroba prototypů

Prostřednictvím 3D tisku lze vyrobit takřka libovolnou věc z plastu nebo kovu. Umíme na zakázku vytisknout kvalitní funkční prototypy z široké škály různých materiálů včetně post-processingových úprav modelů. Jsme vybaveni nejmodernějšími zařízeními z oblasti 3D tisku.

Zjistit více

On-line kalkulace 3D tisku

Nezávazná kalkulace výroby 3D tiskem bez čekání

Podrobnosti

Aktuality

Archiv aktualit

11. 1. 2019

Nové vylepšené materiály pro aditivní výrobu

Společnost Stratasys uvedla na trh zdokonalené elastomery a vylepšené materiály pro své přední 3D tiskárny FDM i PolyJet. Elastomery s pokročilou úrovní pružnosti i trvanlivosti ...

Celý článek

4. 12. 2018

Průkopník nové éry 3D výroby kovových dílů

Patentovaná technologie vrstvené práškové metalurgie (LPM™) od společnosti Stratasys, která se zaměřuje na výrobu nákladově efektivních, průmyslových, kovových dílů pro výrobu ...

Celý článek

30. 11. 2018

3D tisk z kovu na míru

Firma Desktop Metal debutovala v květnu 2017 s prvním kancelářským zařízením pro 3D tisk kovů - Studio System. Nyní představila inovovanou verzi tohoto zařízení, a to Studio System+, ...

Celý článek