O firmě

Již více než 27 let otevíráme našim zákazníkům dveře do světa nepřeberných možností 3D technologií. Posouváme hranice zavedených průmyslových postupů a umožňujeme přehodnotit způsob návrhu designu, vývoje produktů i výrobních procesů. Jsme partnerem všude tam, kde je potřeba vyvíjet, konstruovat, tvořit, měřit, testovat a vyrábět. Pomocí 3D technologií umožňujeme dělat věci jinak, nově, efektivně a úsporně.

O společnosti MCAE Systems

Společnost MCAE Systems byla založena v roce 1995 a sídlí v moderní budově v Kuřimi u Brna, která je současně i školicím střediskem a inovačním centrem. V roce 2013 jsme otevřeli prezentační a servisní centrum MCAE Systems – Centrum 3D digitálních technologií – v Plazech u Mladé Boleslavi. V roce 2017 jsme založili organizační složku na Slovensku v Dubnici nad Váhom. Zákazníci se mohou spolehnout na špičkové, moderní technologie a s důvěrou se obrátit na tým školených odborníků, kteří je dokáží podpořit v každé fázi vývoje produktu či výrobního procesu.

 

Naše vize

Každá změna vyžaduje nový přístup a nové myšlení. Firemní filozofie MCAE je postavena na víře v tvůrčí lidský potenciál a schopnost člověka proměnit i ty nejsmělejší vize v realitu. Naše technologie a řešení umožňují lidem, aby hledali nové cesty a dělali věci jinak. Poskytujeme nástroje a odborné znalosti, abychom posílili dnešní i budoucí inovace.

 

Vedení společnosti

Jednatelé

Ing. Miloslav Drápela
ředitel společnosti

Ing. Aleš Juránek
zástupce ředitele

 

Úřední informace

Otevřené pracovní pozice

Aplikační inženýr
pro optické 3D měření

(Mladá Boleslav)

Jsme česká společnost MCAE Systems, která byla založena v roce 1995. V roce 2013 jsme otevřeli Centrum 3D digitálních technologií v Plazech u Mladé Boleslavi, do kterého hledáme aplikačního inženýra pro 3D optické měření.

Servisní technik
pro 3D skenery

(Kuřim)

Jsme česká společnost MCAE Systems, která byla založena v roce 1995 a sídlí v moderní budově v Kuřimi u Brna. Do týmu hledáme šikovného servisního technika, který se bude starat o technický stav optických 3D skenerů naších zákazníků.

Máte zájem přidat se do našeho týmu?

Chtěli byste pracovat s nejmodernějšími technologiemi?

Neváhejte a napište nám!

 Životopis

Volejte (Po–Pá 8–17 hod)
+420 549 128 811

Pište
mcae@mcae.cz