Search
Close this search box.

O firmě

Pomocí digitálních technologií – 3D tisku, 3D měření a CAD/CAM – posouváme hranice inteligentní výroby v mnoha průmyslových odvětvích. Ať už se jedná o prototypování, sériovou výrobu funkčních dílů, kontrolu kvality nebo automatizaci výrobních procesů, u nás najdete to pravé řešení pro všechny vaše aplikace. Již téměř 30 let pomáháme našim zákazníkům realizovat ty nejsmělejší vize a redefinovat návrh a vývoj produktů i výrobní procesy. Díky nejmodernějším 3D technologiím a našim vysoce odborným zkušenostem vám umožníme dělat věci jinak, efektivně, úsporně a inovativně.

O společnosti MCAE Systems

Společnost MCAE Systems byla založena v roce 1995 a sídlí v moderní budově v Kuřimi u Brna, která je současně i školicím střediskem a inovačním centrem. V roce 2013 jsme otevřeli prezentační a servisní centrum MCAE Systems – Centrum 3D digitálních technologií – v Plazech u Mladé Boleslavi. V roce 2017 jsme založili organizační složku na Slovensku v Dubnici nad Váhom. Zákazníci se mohou spolehnout na špičkové, moderní technologie a s důvěrou se obrátit na tým školených odborníků, kteří je dokáží podpořit v každé fázi vývoje produktu či výrobního procesu.

Naše vize

Každá změna vyžaduje nový přístup a nové myšlení. Firemní filozofie MCAE je postavena na víře v tvůrčí lidský potenciál a schopnost člověka proměnit i ty nejsmělejší vize v realitu. Naše technologie a řešení umožňují lidem, aby hledali nové cesty a dělali věci jinak. Poskytujeme nástroje a odborné znalosti, abychom posílili dnešní i budoucí inovace.

 

Vedení společnosti

Jednatelé

Ing. Miloslav Drápela
ředitel společnosti

Ing. Aleš Juránek
zástupce ředitele

 

Úřední informace

Otevřené pracovní pozice

Měřicí technik pro 3D skenování a vyhodnocování

(Dubnica nad Váhom)

Do naší slovenské pobočky hledáme měřicího technika pro 3D skenování a vyhodnocování, místo pracoviště je Dubnica nad Váhom. Práce je vhodná i pro absolventy.

Máte zájem přidat se do našeho týmu?

Chtěli byste pracovat s nejmodernějšími technologiemi?

Neváhejte a napište nám!

 Životopis

Volejte (Po–Pá 8–17 hod)
+420 549 128 811

Pište
mcae@mcae.cz