Search
Close this search box.

O firmě

Pomocí digitálních technologií – 3D tisku, 3D měření a CAD/CAM – posouváme hranice inteligentní výroby v mnoha průmyslových odvětvích. Ať už se jedná o prototypování, sériovou výrobu funkčních dílů, kontrolu kvality nebo automatizaci výrobních procesů, u nás najdete to pravé řešení pro všechny vaše aplikace. Již téměř 30 let pomáháme našim zákazníkům realizovat ty nejsmělejší vize a redefinovat návrh a vývoj produktů i výrobní procesy. Díky nejmodernějším 3D technologiím a našim vysoce odborným zkušenostem vám umožníme dělat věci jinak, efektivně, úsporně a inovativně.

O společnosti MCAE Systems

Společnost MCAE Systems byla založena v roce 1995 a sídlí v moderní budově v Kuřimi u Brna, která je současně i školicím střediskem a inovačním centrem. V roce 2013 jsme otevřeli prezentační a servisní centrum MCAE Systems – Centrum 3D digitálních technologií – v Plazech u Mladé Boleslavi. V roce 2017 jsme založili organizační složku na Slovensku v Dubnici nad Váhom. Zákazníci se mohou spolehnout na špičkové, moderní technologie a s důvěrou se obrátit na tým školených odborníků, kteří je dokáží podpořit v každé fázi vývoje produktu či výrobního procesu.

Naše vize

Každá změna vyžaduje nový přístup a nové myšlení. Firemní filozofie MCAE je postavena na víře v tvůrčí lidský potenciál a schopnost člověka proměnit i ty nejsmělejší vize v realitu. Naše technologie a řešení umožňují lidem, aby hledali nové cesty a dělali věci jinak. Poskytujeme nástroje a odborné znalosti, abychom posílili dnešní i budoucí inovace.

 

Vedení společnosti

Jednatelé

Ing. Miloslav Drápela
ředitel společnosti

Ing. Aleš Juránek
zástupce ředitele

 

Úřední informace

Otevřené pracovní pozice

Aplikační inženýr pro optické 3D měření

(Kuřim)

Do týmu hledáme aplikačního inženýra, převážně pro provádění ukázkových měření a zajišťování technické podpory zákazníkům. Práce je vhodná i pro absolventy.

Máte zájem přidat se do našeho týmu?

Chtěli byste pracovat s nejmodernějšími technologiemi?

Neváhejte a napište nám!

 Životopis

Volejte (Po–Pá 8–17 hod)
+420 549 128 811

Pište
mcae@mcae.cz