MCAE | Úvod

Máte dotaz? Volejte na:

+420 549 128 811

Máte dotaz? Volejte na:

+420 549 128 811

S 3D tiskem proti koronaviru

Rádi vám ukážeme, na jakých projektech se v rámci bezpečnostních opatření proti koronaviru právě podílíme.

Více informací

3D tisk při vývoji prototypu respirátoru na ČVUT

Český institut informatiky, robotiky a kybernetiky vyvíjí zcela nový prototyp respirátoru.

Více informací

Uvedení sestavy Makerbot SKETCH Classroom

MakerBot SKETCH Classroom je sestava 3D tiskáren a SW určená pro výuku 3D tisku ve školách.

Více informací

Naši hlavní partneři

  • loga_web4

Stěžejní technologie a služby

S námi budete mít k dispozici pokročilé 3D technologie i služby a s nimi spojená komplexní řešení na míru a udržíte si tak náskok před konkurencí.

3D tiskárny

Disponujeme nejširším portfoliem technologií 3D tisku v České republice, od 3D tiskáren pro koncepční tisk až po špičkové průmyslové 3D výrobní systémy. U nás si vybere firma každé velikosti. Pomůžeme vám zjednodušit a urychlit vývoj i výrobní proces.

Zjistit více

3D měřicí systémy

Nabízíme špičkové 3D optické měřicí systémy, které jsou založeny na digitálním zpracování obrazu. Jsou široce používány při vývoji produktů a zajištění kvality, testování materiálů a komponent či měření deformací.

Zjistit více

CAD/CAM systémy

Od CAD modelu po konečný výrobek. Dodáváme CAD/CAM software, který pomáhá společnostem zvýšit produktivitu při vývoji, navrhování a výrobě modelů, forem a nástrojů. V oblasti CAM nabízíme kvalitní tvorbu NC programů pro širokou škálu NC obráběcích strojů.

Zjistit více

3D tisk a výroba prototypů

Prostřednictvím 3D tisku lze vyrobit takřka libovolnou věc z plastu nebo kovu. Umíme na zakázku vytisknout kvalitní funkční prototypy z široké škály různých materiálů včetně post-processingových úprav modelů. Jsme vybaveni nejmodernějšími zařízeními z oblasti 3D tisku.

Zjistit více

Aktuality

Archiv aktualit

26. 3. 2020

Přidáváme se také!

Přírodovědecká fakulta Univerzity Palackého je další z řady významných zákazníků, kteří využívají naše technologie a proto jsme se velice rádi zapojili do jejich výzvy....

Celý článek

24. 3. 2020

Rouška pomocí 3D tisku? Bez problému!

Pánové z Itálie uvolnili k dispozici model pro 3D tisk úchytů roušky na Thingiverse. A naši kolegové již začali s tiskem....

Celý článek

24. 3. 2020

Files and Instructions for 3D-Printed Face Shields

We know the need is urgent everywhere. That's why we are sharing with you what we are doing to produce face shields with 3D-printed visors....

Celý článek