Search
Close this search box.

Vyměňte svůj Fortus360/400

Za novou Fortus 450mc se slevou 34 %

Získejte profesionální 3D tiskárnu Stratasys Fortus 450mc se slevou 34 %!

Výrobní zařízení Fortus vám pomůže zkrátit cestu od virtuálního návrhu k výrobku z týdnů na hodiny. Od funkčních prototypů s danými tolerancemi po výrobní nástroje schopné obstát v běžném provozu, je zařízení Fortus 450mc připraveno splnit vysoké nároky na rychlost, výkon a přesnou výrobu.

Akce platí pří výměně 3D tiskáren Fortus 360mc a Fortus 400mc. Na protiúčet dostanete slevu až 34 % na nákup nové 3D tiskárny Stratasys Fortus 450mc.

Proč byste měli svou osvědčenou 3D tiskárnu vyměnit za novou?

O 15 % rychlejší tisk

2 vestavěné kompresory pro mobilitu zařízení

Možnost tisknout funkční koncové díly z 11 odolných průmyslových materiálů

Větší tisková plocha (406 × 355 × 406  mm)

Nejlepší spolehlivost a opakovatelnost celého procesu pro konstantní výsledky 3D tisku

Intuitivní ovládání pomocí dotykového displeje

Stratasys Validated Materials

Společnost Stratasys nyní spolupracuje s dodavateli materiálů Covestro, Kimya a Victrex, aby rozšířila nabídku svých ověřených materiálů pro FDM tiskárny, počínaje 3D tiskárnou Fortus 450. Toto partnerství umožní zákazníkům získat větší výběr spolehlivých materiálů.

Následující FDM materiály jsou nyní k dispozici k objednání:
  • VICTREX AM™ 200: speciálně vyvinutý filament na bázi PAEK pro výrobu dílů pro konečné použití v průmyslových odvětvích, kde jsou vysoké nároky na materiálové vlastnosti, jako jsou těžba ropy a plynu nebo letecký průmysl.
  • Covestro Addigy® PA6/66-GF20 FR LS: ohnivzdorný, kompozitní materiál se skelným vláknem, který splňuje evropskou normu pro protipožární ochranu EN45545 pro železniční aplikace. Pevnost a tuhost materiálu jsou podobné Nylonu 12CF.
  • Kimya PC-FR: nehořlavý polykarbonát, který splňuje požadavky EN45545 pro protipožární ochranu na železnici a je speciálně navržen pro koncové díly, včetně malosériové výroby a výroby náhradních dílů.
  • FDM HIPS: Cenově dostupný materiál s podobnými vlastnostmi jako ABS, ale s vyšší odolností proti nárazu. Určený pro všeobecné použití.
 
 
Kromě toho jsou nyní některé stávající materiály k dispozici v barvách jako validované materiály:
  • ULTEM 9085 Red, Dream Gray, White, Jana White, Gunship Gray, Aircraft Gray:
    vysoce tepelně odolný termoplast s certifikátem FST (plamen, kouř, toxicita) je nyní k dispozici v několika barvách, což otevírá více příležitostí pro tisk koncových dílů, kde je důležitá estetika, jako např. interiéry letadel nebo vlakových vozů.
  • PC Red, Black: polykarbonát s vysokou tepelnou odolností a životností pro funkční prototypy a nástrojové aplikace.
  • PCS-ABS Red: směs polykarbonátu a ABS polymerů poskytuje jak tepelnou odolnost, tak i vynikající mechanické vlastnosti pro tisk prototypových a koncových dílů.
Všechny Stratasys Validated materiály vyžadují zakoupení speciální licence.

Odeslat poptávku

Přímý kontakt

Volejte (Po–Pá 8–17 hod)
+420 549 128 811

Pište
mcae@mcae.cz