Search
Close this search box.

Velkoformátový 3D tisk

Velkoformátový 3D tisk umožňuje vytvářet až metrové prototypy nebo výrobní komponenty vcelku, bez nutnosti lepení. Touto technologií můžete vyrábět geometricky komplexní a přesné modely ve velkém měřítku, což je zvláště výhodné pro průmyslový design, prototypování a výrobu.

velkoformátový 3d tisk

Metrové díly

Velkoformátový tisk umožňuje vyrábět díly o velikosti až 1000 cm

Odolné materiály

Nabízíme 3D tisk z materiálů jako je ASA, ABS, PC, Nylon, ULTEM™ a další

Spolehlivá výroba

Nabízíme bezkonkurenční spolehlivost a přesnost 3D tisku

Certifikace

Certifikované materiály pro automobilový i letecký průmysl

Tiskneme z odolných průmyslových materiálů vysoké kvality. Naše nabídka zahrnuje širokou škálu plastů, kompozitů a pryskyřic, vybíráme vždy ten nejvhodnější individuálně pro každou aplikaci. Disponujeme materiály jako jsou teplotně a chemicky odolné Antero™ a ULTEM™, pevné materiály ABS, Nylon 12 Carbon Fiber nebo PC-ABS, antistatický materiál ABS-ESD7™, UV stabilní materiál ASA, či specializované certifikované materiály z rodiny Stratasys Validated Materials a mnohé další.

Máme k dispozici celkem 4 velkoformátové 3D tiskárny Stratasys F770 a F900 s velkým stavebním objemem, které umožňují tisknout větší a složitější modely. Tyto tiskárny jsou vhodné pro různé průmyslové aplikace, včetně výroby prototypů, architektonického modelování nebo výroby velkých funkčních dílů.

Jsme specialisté v oblasti aditivní výroby a již více než 25 let poskytujeme profesionální služby 3D tisku na zakázku z plastů, kompozitů a pryskyřic. Díky různým technologiím 3D tisku nabízíme rychlou výrobu prototypů i sériovou výrobu koncových dílů. Naše nabídka je zaměřena na plnění individuálních požadavků zákazníků, disponujeme širokou škálou odolných a certifikovaných materiálů pro nejrůznější aplikace.

Let na trhu
0
Zakázek ročně
0 +
Inovativních technologií
0
Spokojených zákazníků
0 +
obal na saxofon z 3D tiskárny

3D tiskárna vytiskla funkční obal na saxofon

Propojení 3D tisku a umění je dnes zcela běžné. Další výjimečný projekt, byla diplomová práce studentky Martiny Zarchlové z fakulty architektury na ČVUT v Praze. Martina navrhla obal na hudební nástroj – saxofon. Úpravu dat modelu obstarali naši specialisté a 3D tiskárna vytiskla funkční obal na saxofon.

3D tisk z MCAE Systems pomáhá při výrobě bojového vozidla

Lídr v oblasti vojenské techniky nebo číslo jedna v Česku – tak se prezentuje firma EXCALIBUR ARMY, která nás oslovila ohledně spolupráce při výrobě nového bojového vozidla. Potřebovala totiž v krátkém čase vyřešit realizaci svého návrhu přední masky vozidla Patriot II, které veřejnosti představila během Dnů NATO.

Kontaktujte nás

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

29

Let na trhu

2 300+

Zakázek ročně

19

Inovativních technologií

900+

Spokojených zákazníků