Máte dotaz? Volejte na:

+420 549 128 811

Máte dotaz? Volejte na:

+420 549 128 811

MCAE uvádí na trh sestavu 3D tiskáren SKETCH Classroom určenou pro pedagogy a studenty

13. 3. 2020

MakerBot SKETCH Classroom je sestava 3D tiskáren a SW určená pro výuku 3D tisku ve školách. Představuje komplexní řešení, které obsahuje vše, co pedagogové a žáci potřebují, aby při výuce 3D tisku dosáhli úspěchu. Pro Českou a Slovenskou republiku je výhradním dodavatelem tohoto řešení právě MCAE Systems.

3D tiskárna MakerBot Z18Sestava SKETCH Classroom vám pomůže rychleji integrovat 3D tisk do výuky. Mimo 3D tiskáren a tiskového materiálu zahrnuje i interaktivní výukové kurzy pro učitele i studenty. Učitelé se naučí vytvářet poutavé učební plány, ve kterých naučí žáky koncepčnímu myšlení a inovacím pomocí 3D tisku. Žáci objeví krásu 3D modelování a naučí se pracovat s 3D tiskárnou.

 

Tiskárna SKETCH a Print Management Software pro správu tisku jsou nativně připojeny do MakerBot Cloud™ a obsahují celou řadu 3D tiskových aplikací. Studenti předkládají své modely prostřednictvím MakerBot Cloud ze svého účtu MakerBot na adrese my.makerbot.com. Učitelé spravují požadavky studentů na tisk, sledují tiskové fronty a takto řídí projekty 3D tisku ve svých třídách.

 

SKETCH Classroom zahrnuje:

 
 
 
Více o produktu MakerBot Sketch Classroom.

Nevíte si rady?

Máte speciální požadavek a nenašli jste ho v seznamu našich služeb?
Napište nám pomocí formuláře nebo nás kontaktujte přímo pro více informací.

Přímý kontakt

Volejte (Po–Pá 8–17 hod)

+420 549 128 811

Pište

mcae@mcae.cz

Poslat zprávu

Povinné údaje *