Search
Close this search box.

MCAE uvádí na trh sestavu 3D tiskáren SKETCH Classroom určenou pro pedagogy a studenty

MakerBot SKETCH Classroom je sestava 3D tiskáren a SW určená pro výuku 3D tisku ve školách. Představuje komplexní řešení, které obsahuje vše, co pedagogové a žáci potřebují, aby při výuce 3D tisku dosáhli úspěchu. Pro Českou a Slovenskou republiku je výhradním dodavatelem tohoto řešení právě MCAE Systems.

Sestava SKETCH Classroom vám pomůže rychleji integrovat 3D tisk do výuky. Mimo 3D tiskáren a tiskového materiálu zahrnuje i interaktivní výukové kurzy pro učitele i studenty. Učitelé se naučí vytvářet poutavé učební plány, ve kterých naučí žáky koncepčnímu myšlení a inovacím pomocí 3D tisku. Žáci objeví krásu 3D modelování a naučí se pracovat s 3D tiskárnou.

Tiskárna SKETCH a Print Management Software pro správu tisku jsou nativně připojeny do MakerBot Cloud™ a obsahují celou řadu 3D tiskových aplikací. Studenti předkládají své modely prostřednictvím MakerBot Cloud ze svého účtu MakerBot na adrese my.makerbot.com. Učitelé spravují požadavky studentů na tisk, sledují tiskové fronty a takto řídí projekty 3D tisku ve svých třídách.

SKETCH Classroom zahrnuje:

  • Sadu dvou 3D tiskáren MakerBot SKETCH, z nichž každá má plně uzavřenou tiskovou komoru, vyhřívanou, flexibilní tiskovou podložku, filtr částic, dotykovou obrazovku, integrovanou kameru a Wi-Fi připojení.
  • Dvě učitelské a deset studentských licencí pro výukový program MakerBot Certification™, který certifikuje učitele v oblasti provozu 3D tiskáren a vzdělává studenty v oblasti 3D tisku, inovativního koncepčního myšlení, řešení problémů a kritického myšlení.
  • Platformu MakerBot Cloud, která poskytuje učitelům bezproblémovou správu 3D tiskáren. Umožňuje spravovat tiskárny, kontrolovat studenty, sledovat tiskové fronty a tisknout studentské projekty z libovolného prohlížeče. MakerBot Cloud je integrován s předními CAD softwary Autodesk® Fusion® 360 a Onshape®, včetně TinkerCad®.
  • Thingiverse Education™ to je více než 600 lekcí 3D tisku vytvořených pedagogy a navržených pro všechny vzdělávací stupně i předměty a spojení s největší, aktivní 3D tiskovou komunitou na světě.
  • Šest cívek tiskového materiálu MakerBot, materiál je k dispozici v celkem 8 barvách (bílá, černá, šedá, modrá, zelená, červená, žlutá a oranžová).
  • Jednu tiskovou podložku navíc, kleštičky na tiskový materiál a špachtli na odstranění modelů z podložky pro každou tiskárnu. 

 

Více o produktu MakerBot Sketch Classroom.