Search
Close this search box.

3D tiskárna Stratasys Origin One vyrábí koncové díly pro letecký průmysl

3D tiskárna v TE Connectivity

Společnost TE Connectivity, světový lídr v produkci konektorů a senzorů, vyrábí 192 miliard dílů ročně pro své globální zákazníky. Každý zákazník má své specifické požadavky a TE Connectivity zajišťuje, aby včasný návrh výrobku i výrobní náklady umožnily přijatelnou návratnost investic.

3D optické měření a reverzní inženýrství v letecké technice

boeing pripadova studie

Americký start-up WheelTug za svou dobu působení na trhu dokázal, že se nebojí inovací. Během krátké doby si vybudoval renomé v leteckém průmyslu, takže jsme byli rádi, když se na nás WheelTug obrátil, abychom pro něj zajistili skenování a reverzní inženýrství.

3D tisk ve službách Teamu Spielberg pro Red Bull Air Race

Společný projekt MCAE Systems a Team Projekt Spielberg prototypu sání motoru závodního letadla Zivko Aeronautics Edge 540 V3. 3D tisk z materiálu ULTEM 1010 odolává teplotám až 216 °C a využívá k testování nově vyvinutých dílů před finální výrobou z kompozitních materiálů.

Robotický rover K3P4 pro European Rover Challenge

mars rover 3d tisk roverova soutěž

Tým nadšených studentů z Vysoké školy báňské Technické univerzity v Ostravě vyvíjí průzkumný robotický rover, který bude schopný splnit připravené úkoly, které simulují mise na povrchu Marsu nebo Měsíce.