Stolní 3D tiskárny

Vytvořte si modely a realistické prototypy. Nabízíme univerzální, stolní 3D tiskárny, které jsou uživatelsky intuitivní a jednoduché. Díky nim můžete snadno a rychle vytvářet věrně vypadající objekty i složité modely ve vysokém rozlišení s hladkým povrchem, který nevyžaduje broušení či další dokončovací práce. Tyto tiskárny jsou ideálním nástrojem pro širokou řadu použití, od designu a vzorových prototypů přes modely pro vzdělávání, systémy GIS a architekturu až po spotřební produkty, výtvarné umění nebo zábavní průmysl.

MakerBot Sketch Classroom

MakerBot SKETCH Classroom

Dvě tiskárny a software pro jejich správu umožňuje studentům poslat své modely k tisku kdykoli potřebují. Snadný přístup

MakerBot Method X

MakerBot METHOD X

Výrobní, 3D tisková pracovní stanice MakerBot Method X tiskne z reálného, výrobního materiálu ABS při vyhřívání komory na

MakerBot Method

MakerBot METHOD

Tiskne 2× rychleji než ostatní stolní 3D tiskárny a překonává rozdíl mezi stolním a průmyslovým 3D tiskem. Maximální

Příslušenství k 3D tiskárnám MakerBot

Jak vybrat správný materiál?

Zatímco z některých tiskových materiálů se tiskne úžasně v běžném kancelářském prostředí, jiné potřebují pro kvalitní tisk speciální podmínky. Mnohé materiály před sebou mají ještě dlouhou cestu, je nutno vylepšit jejich spolehlivost, kvalitu tisku nebo materiálové vlastnosti. 

Vytvořili jsme proto příručku, která vás provede materiály pro 3D tisk – vysvětlí co od nich očekávat a poradí, kdy je používat.