Máte dotaz? Volejte na:

+420 549 128 811

Máte dotaz? Volejte na:

+420 549 128 811

O firmě

Již více než 20 let otevíráme svým zákazníkům svět neomezených možností 3D technologií. Posouváme hranice zavedených průmyslových postupů a umožňujeme přehodnotit způsob návrhu designu, vývoje produktů i výrobních procesů. Jsme partnerem všude tam, kde je potřeba vyvíjet, konstruovat, tvořit, měřit, testovat a vyrábět. Pomocí 3D technologií umožňujeme dělat věci jinak, nově, efektivně a úsporně.

Společnost MCAE Systems byla založena v roce 1995 a sídlí v moderní budově v Kuřimi u Brna, která je současně i školicím střediskem a inovačním centrem. V roce 2013 jsme otevřeli prezentační a servisní centrum MCAE Systems – Centrum 3D digitálních technologií – v Plazech u Mladé Boleslavi. Od roku 2016 jsme součástí globální servisní sítě Stratasys Direct Manufacturing, poskytujeme tak služby v oblasti 3D technologií de facto po celém světě. Zákazníci se mohou spolehnout na špičkové, moderní technologie a s důvěrou se obrátit na tým školených odborníků, kteří je dokáží podpořit v každé fázi vývoje produktu či výrobního procesu.

 

Naše vize

 

Každá změna vyžaduje nový přístup a nové myšlení. Firemní filozofie MCAE je postavena na víře v tvůrčí lidský potenciál a schopnost člověka proměnit i ty nejsmělejší vize v realitu. Naše technologie a řešení umožňují lidem, aby hledali nové cesty a dělali věci jinak. Poskytujeme nástroje a odborné znalosti, abychom posílili dnešní i budoucí inovace.

 

Vedení společnosti

 

Jednatelé

Ing. Miloslav Drápelabudova_MCAE_Kurim

ředitel společnosti

 

Ing. Aleš Juránek

zástupce ředitele

 

Úřední informace

Díky našim partnerům můžeme zákazníkům přinášet to nejlepší, co je dnes na trhu dostupné a rozvíjet tak jejich podnikání v mnoha oblastech. Mezi naše hlavní partnery patří společnosti GOM, MK Technology, Stratasys, Tebis nebo voxeljet.

[partnerstvi]

Proč spolupracovat s MCAE Systems

 

Unikátně propojujeme potřeby zákazníků se světem nejmodernějších 3D technologií, aby tvořily harmonický celek a utvářely komplexní řešení pro praxi.

 

Máme nepřeberné množství zkušeností a dokonale ovládáme 3D technologie a jejich uplatnění ve výrobním procesu.

 

Garantujeme profesionální přístup ve všech fázích obchodního procesu – od konzultací a návrhu řešení až po finální implementaci a zaškolení.

 

 • Mnohaleté zkušenosti
 • Špičkové technologie
 • Garance kvality
 • Inovativní technologie
 • Profesionální přístup
 • Spolehlivost
 • Porozumění
 • Spokojenost našich zákazníků

 

Spolupráce s EU

Máme zkušenosti s projektem „Vybudování VaV střediska pro vyvíjení pohonů elektrocentrál nižšího výkonu“ (program OPPI – POTENCIÁL – výzva III).

 

 • Firma MCAE Systems úspěšně vybudovala školicí středisko (projekt OPPP, 2006 – 2007).
 • MCAE vyřešila projekt „Nekonvenční technologie“ (program OPPI – INOVACE – Výzva II, 2008 – 2012).
 • Dokončili jsme projekt „Vybudování VaV střediska pro vyvíjení pohonů elektrocentrál nižšího výkonu“ (program OPPI – POTENCIÁL – výzva III, 2013 – 2015).
 • V rámci projektu POTENCIÁL se provedla přístavba areálu MCAE Systems v Kuřimi, jako centrum pro výzkum a vývoj. Výstavba započala v říjnu 2013 a byla dokončena v dubnu 2014. Celý projekt včetně technologického vybavení a vyřešení VaV úkolů byl ukončen v květnu 2015.

Mezi naše nejvýznamnější zákazníky patří například:

 

 • ŠKODA Auto,
 • Tescoma,
 • Kovovýroba Hoffmann,
 • VUT v Brně,
 • Masarykova Univerzita,
 • ČVUT v Praze,
 • Alucast,
 • Volkswagen Slovakia,
 • Hella Autotechnik Nova,
 • Moravská modelárna,
 • Bang & Olufsen,
 • Slévárna Heunisch,
 • Meopta a další.

 

Spolupracujeme s velkými firmami i s drobnějšími podnikateli z různých průmyslových odvětví.

Společnost MCAE Systems má zaveden a používá systém managementu kvality, který odpovídá ČSN EN ISO 9001:2009.

 

 

 

Volné pracovní pozice:

Servisní technik 3D tiskáren
požadované vzdělání – minimálně úplné střední odborné s maturitou v oboru elektro
popis práce – servis a údržba 3D tiskáren v místě pracoviště i po celém území ČR, nutný řidičský průkaz skupiny B, školení probíhá v zahraničí, proto nutná dobrá znalost angličtiny; výhodou je praxe v oboru, znalost práce na počítači a znalost 3D modelování; požadujeme osvědčení o odborné způsobilosti pracovníků v elektrotechnice, vyhláška č. 50
benefity – mimořádné odměny, stravenky, mobilní telefon

 

 

Technik 3D skenování
požadované vzdělání – vysokoškolské vzdělání technického směru
popis práce – měření 3D skenerem podle výkresové dokumentace, vyhodnocování měření, analýzy z měření a vytváření měřicích protokolů; znalost angličtiny na komunikační úrovni, řidičský průkaz skupiny B; k práci je nutná samostatnost, flexibilita, pečlivost a zodpovědnost
benefity – mimořádné odměny, stravenky, mobilní telefon

 

 

Technik 3D skenování a inspekce dílů – pobočka v Dubnici nad Váhom, SK
požadované vzdělání – SŠ nebo VŠ  technického směru
popis práce – měření 3D skenerem podle výkresové dokumentace, vyhodnocování měření, analýzy z měření a vytváření měřicích protokolů; znalost angličtiny na komunikační úrovni, řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič); k práci je nutná samostatnost, flexibilita, pečlivost a zodpovědnost, nástup možný ihned
benefity – mimořádné odměny, stravenky, mobilní telefon

 

 

Modelář – provozovna v Plazech u Mladé Boleslavi
požadované vzdělání – ukončené SOU
popis práce – finální úprava výrobků z plastů a simulací plastů; broušení, tmelení a barvení plastových modelů z 3D tiskárny, výroba silikonových forem a odlévání malých sérií menších plastových dílů; znalost angličtiny výhodou, řidičský průkaz skupiny B výhodou; k práci je nutná pečlivost, manuální zručnost, dobrý zrak, samostatnost a zodpovědnost; nástup možný ihned
benefity – mimořádné odměny, stravenky, pružná pracovní doba

 

Chcete se stát platným členem našeho týmu a být součástí rozvoje ryze české společnosti, která zastupuje významné zahraniční firmy na českém a slovenském trhu? Myslíte si, že máte co nabídnout a že bychom mohli využít vašich zkušeností a předností? Pak nám neváhejte napsat a poslat svůj životopis na adresu mcae@mcae.cz.

Bezpečnostní listy k tiskárnám a materiálům:

FDM

Model Materials

Support Materials

Other Items

 

PolyJet

Cleaning Fluids Material

Support Materials

Dental and Bio-Compatible

Hearing Aid Materials

High Temperature Material

Transparent Materials

Rigid Opaque Materials

Polypropylene-like Materials

Rubber-like Materials

Digital ABS Materials

Nevíte si rady?

Máte speciální požadavek a nenašli jste ho v seznamu našich služeb?
Napište nám pomocí formuláře nebo nás kontaktujte přímo pro více informací.

Přímý kontakt

Volejte (Po–Pá 8–17 hod)

+420 549 128 811

Pište

mcae@mcae.cz

Poslat zprávu

Povinné údaje *