Search
Close this search box.

WEBINÁŘ: 3D tisk prototypů i dílů s jemnými detaily rychle a jednoduše

Zajímáte se o novinky ve světě 3D tisku? Potřebujete 3D tiskárnu, která šetří čas a peníze a je ideální pro celý proces prototypování, od ověření prvotního konceptu přes posouzení návrhu až po funkční testování? Je pro vás důležitá velikost 3D tiskárny? Hledáte nejvhodnější řešení do kancelářského prostředí?

Pak neváhejte a podívejte se na náš bezplatný třicetiminutový webinář, kde vás seznámíme s kompletní řadou 3D tiskáren Stratasys F123 Series (technologie FDM) a 3D tiskárnou Objet30 V5 (technologie PolyJet). Tato zařízení, navržená pro kancelářské či školní prostředí, vám zajistí cenově dostupné a produktivní prototypování.

Jednoduché jak raz-dva-tři. F123.

3D tiskárny Stratasys F123 Series umožňují prakticky každému uživateli, a to bez ohledu na zkušenosti s 3D tiskem, zhotovit přesné a odolné prototypy z několika volitelných termoplastů. Díky jedinečné kombinaci kancelářského využití, přesnosti, opakovatelnosti výroby a dostupnosti jsou ideálním řešením pro potřeby pracovních skupin, které se na prototypování podílejí.

Zabere málo, uspoří hodně. Objet30 V5.

3D tiskárna Objet30 nabízí výkon technologie PolyJet v zařízení velikosti stolního počítače, takže je ideální do kanceláře nebo studia. Můžete tak vytvářet více interních prototypů, což vede k úspoře času i nákladů při vašem podnikání.

Webinář: 3D tisk prototypů i dílů s jemnými detaily rychle a jednoduše

sledujte 23. března od 10:00 hodin