Search
Close this search box.

Webinář: 3D tisk kompozitních a velkoobjemových dílů

Tisknete formy, náhradní díly pro roboty, modely pro odlévání nebo různé přípravky a upínky? Je vaše 3D tiskárna málo produktivní nebo jste limitováni materiály? Chcete poradit? Přihlaste se na náš webinář!

3D tisk součástí z kompozitních materiálů

Představíme vám výrobní zařízení řady Stratasys F123CR (Composite Ready) pro náročné aplikace 3D tisku z termoplastů a kompozitů. Tato řada tiskáren výhradně využívá nový kompozitní materiál Nylon CF-10 a speciálně vyvinuté vyztužené hlavy ABS-CF10 s prodlouženou životností až 1500 hodin. Pevnost i houževnatost dílů, vyrobených na těchto tiskárnách, vás může příjemně překvapit, v mnoha aplikacích totiž s výhodou nahrazují kovové obrobky.

Konzistentní, přesný a spolehlivý tisk rozměrných dílů

Potřebujete rychle a jednoduše vytvořit velké, komplexní funkční díly? Ukážeme vám, jak na to. Ekonomická 3D tiskárna Stratasys F770 s ověřenou technologií FDM poskytuje velký stavební prostor, takže není třeba před tiskem konstrukčně rozdělit velký přípravek na menší části – umíte si jej vytisknout z 1 dílu. Navíc, s rozpustnou podporou máte možnost vytvářet složité, detailní tvary bez nutnosti následného opracování. S F770 překonáte problémy současného 3D tisku velkých dílů!

Budeme mluvit:

  • o klíčových vlastnostech a výhodách těchto zařízení
  • o nových materiálech 
  • o typických aplikacích v případových studiích
  • o konkurenčních výzvách při výrobě dílů

Neváhejte a připojte se na náš třicetiminutový bezplatný webinář, kde vás seznámíme s profesionálním průmyslovým 3D tiskem kompozitních a velkoobjemových dílů.

Webinář:

3D tisk kompozitních a velkoobjemových dílů

Datum a čas:

7. září 2022

10:00 hodin

Registrace: