Search
Close this search box.

Stratasys J8 Series: Prototyp přesně takový, jak jste si ho představovali

Společnost Stratasys rozšířila a upgradovala produktovou řadu profesionálních 3D tiskáren J8 Series s technologií PolyJet. Uživatelé nyní mohou dosáhnout lepších výsledků za kratší dobu, přímo od nápadu po rychlé vytvoření produktu. Představujeme vám J850 Pro, J850 Prime a J826 Prime.

Stávající 3D tiskárna Stratasys J850, přejmenována na J850 Prime, umožňuje tisk bezkonkurenčních plně barevných modelů včetně mapování textur a barevných přechodů. To umožňuje vytvářet prototypy, které vypadají jako skutečné produkty, a přesně ukazují záměr celkového designu, ať už se jedná o barvu, materiál nebo o povrchovou úpravu. 

3D tiskárna Stratasys J826, nyní přejmenovaná na J826 Prime, umožňuje přesný a rychlý 3D tisk, což z ní činí univerzální řešení např. pro designérská studia.

Nová 3D tiskárna Stratasys J850 Pro

Čerstvá novinka v produktové řadě J8 Series, J850 Pro, nabízí funkce šité na míru specificky technickým požadavkům, bez barev, za dostupnou cenu. Prostřednictvím efektivního pracovního postupu umožňuje technikům vyrábět multimateriálové prototypy pro ověřování konceptů a návrhů i pro funkční testování. Pro svou všestrannost v aplikacích konstrukčního inženýrství, s možností více materiálů a velkou výkonností je J850 Pro ideálním technickým řešením pro validaci designu, a tím zjednodušení a zrychlení vývoje produktů. 

J850 Pro díky své kapacitě až sedmi materiálů současně, rychlému tisku a extrémně vysoké přesnosti pomáhá technickým inženýrům pracovat rychleji a produktivněji. Zahrnuje pevné, pružné a kompozitní digitální materiály, které umožňují širokou škálu aplikací. Koncepční modely lze tisknout dvojnásobnou rychlostí pomocí režimu Super High Speed a zhruba za poloviční cenu využitím materiálu DraftGrey™. Materiál VeroUltraClear™ dokáže poskytnout vysokou průhlednost a jemné detailní modely, které simulují sklo. J850 je tak vhodná pro 3D tisk modelů od automobilových dílů a spotřební elektroniky přes komerční produkty až po zdravotnické pomůcky.

J850 Pro doplňuje stávající model J850 Prime pro designéry a inženýry, kteří také potřebují plnobarevný tisk a je na verzi Prime softwarově upgradovatelná.

Stratasys J55 – nákladově efektivní

Jestliže potřebujete opravdu  kompaktní zařízení, pak zaměřte svou pozornost na 3D tiskárnu Stratasys J55. Tato 3D tiskárna byla představena již na jaře loňského roku, ale může být vhodnou alternativou k velkým profesionální systémům. Model J55 nabízí ve své třídě nejlepší poměr tiskové plochy k podlahové ploše zařízení, což znamená, že ve vaší kanceláři zabírá méně místa, ale současně umožňuje větší produkci. Stratasys J55 je zhruba o polovinu levnější než produkční 3D tiskárny z řady J8. Díky J55 se transformace vašeho pracovního procesu stane – při dostupné ceně – realitou.

Více se o jednotlivých tiskárnách dozvíte v samostatných produktových kartách – J850 ProJ850 Prime a J826 Prime.

Nezapomeňte sledovat naše webové stránky, připravujeme webinář, který je na nové 3D tiskárny PolyJet speciálně zaměřen.

Stratasys J850 Pro

Pro své kreativní aplikace potřebujete flexibilní zařízení, které vám pomůže ověřit formu, provést funkční testování či validovat design.

Stratasys J850 Prime

Design a kreativita nesmí mít hranice. 3D tiskárna J850Prime s osvědčenou technologií PolyJet vám umožní zjednodušit celý proces návrhu a zefektivnit vaše pracovní postupy. 

Stratasys J826 Prime

Díky výjimečné kvalitě tisku dokáže 3D tiskárna J826 Prime vytvářet dokonale realistické prototypy podle přesného záměru konstruktéra.