Search
Close this search box.

Software GOM se mění na ZEISS INSPECT

Stejné řešení, jiný název.

Příběh úspěchu softwaru GOM slaví další milník. Veškerý software nyní ponese jméno ZEISS INSPECT.

V souladu s heslem “Stejné řešení, jiný název” zůstává software tím, čím je: Váš průmyslový standard pro metrologické kontroly a hodnocení. Co používáte ke kontrole svého měřicího systému? Co používáte k provádění vyhodnocení? Co používáte k provádění analýz GD&T? Co používáte k vytváření protokolů o měření? Odpověď je stále stejná, jen s novým názvem: ZEISS INSPECT. 

Co je nového?

Přestože se váš ověřený metrologický software přejmenuje, bude stále obsahovat všechny funkce softwaru GOM a bude ještě výkonnější: Letošní vývojový cyklus byl věnován optimalizaci a úpravám analytických funkcí. S verzí 2023 byly do softwaru ZEISS INSPECT přidány také nové funkce.

ZEISS INSPECT je jádrem metrologického softwaru, který doplňují varianty specifické pro dané aplikace. Tyto varianty jsou předem nakonfigurovány a okamžitě připraveny k použití. Z GOM Inspect pro kontrolu a vyhodnocování 3D měřicích dat se tak stane ZEISS INSPECT Optical 3D. Software GOM Volume Inspect pro analýzu objemových dat se změní na ZEISS INSPECT X-Ray. Z GOM Correlate pro analýzu pohybů a deformací bude ZEISS INSPECT Correlate. A pro zákazníky z leteckého průmyslu budou všechny speciální vyhodnocovací funkce nástroje GOM Blade Inspect k dispozici v nástroji ZEISS INSPECT Airfoil.

ZEISS INSPECT je váš metrologický software, který bude v budoucnu k dispozici pro všechny technologie a aplikace.

Potřebujete poradit s upgradem na nový software?

Jsme schopni zajistit:

  • Servis a údržba zařízení, včetně kalibrace dle VDI 2634 Part 3
  • Odborná školení a konzultace
  • Spotřební materiál, referenční body, úprava povrchů
Kontaktujte našeho obchodního zástupce: