Search
Close this search box.

Inovace v oblasti digitální anatomie a 3D tisku v medicíně na odborné konferenci PRAGOMEDICA FORUM

3D tisk v medicíně

Srdečně vás zveme na odbornou konferenci PRAGOMEDICA FORUM, která se koná 9. listopadu 2023 na výstavišti PVA EXPO PRAHA LETŇANY, kde budeme představovat naše technologie z oblasti 3D tisku pro předoperační plánování, výzkum a výuku.

Na našem stánku se budete mít možnost se seznámit s revoluční 3D tiskárnou Stratasys J5 MediJet, která precizně tiskne plně věrné anatomické modely, specifické pro pacienta. Díky multimateriálovým možnostem tiskárny J5 MediJet získáte zdravoitnické přípravky na mírů, které jsou biokompatibilní a lze je sterilizovat.

Zařízení J850 Digital Anatomy zase nabízí 3D tisk medicínských modelů z materiálů simulujících tkáně, cévy, svalstvo nebo i kosti, určené pro předoperační plánování a školení přizpůsobené různým klinickým scénářům. Můžete tak svým zaměstnancům nabídnout cenné praktické zkušenosti s přizpůsobenými modely, které dokonale reprodukují specifické patologie.

3D tiskárna Stratasys J5 MediJet pro vaše medicínské modely

Přehrát video o 3D tiskárna Stratasys J5 MediJet představení

Přesná replikace patologie – rychleji a dostupněji

Posuňte vaši medicínskou výkonnost na novou úroveň: Testujte zařízení na 3D tištěných anatomických modelech odvozených přímo od pacientů a srovnávejte je s tradičními modely, jako jsou zvířata a těla mrtvých dárců. Naše 3D tištěné modely vycházejí z reálných snímků pacientů a dokáží napodobit rozmanité vlastnosti tkání v jediném výtisku. Díky našim řešením pro 3D tisk v lékařství urychlíte vývoj nových výrobků od 3D tištěných koncepčních modelů až po předklinické testování. To vám poskytne jistotu, že nový výrobek splňuje všechna potřebná kritéria, a umožní vám testovat kdekoli bez obav z překročení nákladů.

Lepší péče o pacienty s pomocí 3D tisku

S realistickými anatomickými modely, přizpůsobenými různým klinickým scénářům, můžete poskytnout klinicky relevantní školení prakticky kdekoli. Nabídněte svým zaměstnancům nezapomenutelné praktické zkušenosti s přizpůsobenými modely, které dokonale reprodukují specifické patologie a přirozeně napodobují lidské tkáně a kosti. Díky multimateriálovému 3D tisku pro lékařské účely získáte přesné a univerzální modely v mimořádně krátkém čase a za zlomek nákladů. Zvyšte úroveň péče o pacienty a otevřete novou éru v lékařství.