Search
Close this search box.

Objevte netušené možnosti pro obalový design na veletrhu Reklama Polygraf Obaly

Zrychlete celý proces návrhu nového produktu a vytvářejte komplexní, plně barevné a věrně realistické prototypy obalů v jedné tiskové úloze. Využitím technologie Stratasys PolyJet získáte prototypy, které vypadají, působí a fungují jako hotové výrobky.

Přijďte se podívat na náš stánek na veletrhu Reklama Polygraf Obaly, který se koná v termínu od 3. – 5. května 2022 v areálu PVA Expo Praha v Praze-Letňanech.

V naší expozici uvidíte nepřeberné množství aplikací pro obalový design. Ukážeme vám, co všechno můžete dokázat s více než 500 000 barevnými kombinacemi (včetně plných barev Pantone s mapováním textur a barevnými přechody) a možností použití více materiálů – vše v jednom tisku. Navíc – 3D tiskem věrně vypadajících modelů zefektivníte a zrychlíte svůj proces návrhu namísto hodin strávených ruční výrobou originálních prototypů nebo specifikací svých designérských záměrů externím dodavatelům.

Předvedeme vám také 3D tiskárnu MakerBot Sketch s technologií FDM, která umožňuje snadný a rychlý 3D tisk přesných modelů, kdykoliv potřebujete. Ani zde nebudou chybět praktické aplikace.