Search
Close this search box.

HEPA fitrace MakerBot Clean Air System pro 3D tiskárny METHOD

Udržujte vzduch na svém pracovišti čistý i v případě, že tisknete z náročných technických materiálů. Zdraví nezávadný vzduch zajistí novinka – HEPA filtrace MakerBot Clean Air System určená pro 3D tiskárny MakerBot Method.

Zdravé prostředí na pracovišti je prioritou, proto naše partnerská společnost MakerBot vyvinula Clean Air System, který používá špičkovou technologii  HEPA filtrace. Ta odstraňuje ultra jemné částice (UFP) ze vzduchu a proto vaše pracovní prostředí zůstává čisté a vzduch nezávadný.

Clean Air System je napojen přímo do integrovaného počítače 3D tiskáren METHOD. V závislosti na materiálu jaký se tiskne a teplotě tiskové komory, reguluje množství vzduchu vycházejícího z tiskárny tak, aby podmínky uvnitř tiskárny i v okolní místnosti byly optimální.

Výměna filtrů je velmi snadná. Clean Air System potřebu vyměnit filtr zobrazí na displeji tiskárny. Použitý filtr snadno vysunete a místo něj zasunete nový, žádné nástroje nejsou potřeba.

3D tiskárny MakerBot Method

Série malých unikátních průmyslových 3D tiskáren MakerBot METHOD umožňuje tisk z nylonuABS a dalších technických materiálů. Poskytuje tak pevné a přesné výtisky za rozumnou cenu. Můžete vytvářet odolné výrobní nástroje, přesné přípravky nebo funkční prototypy, které dosahují podobných vlastností jako vstřikované díly. Díky dvěma extruderům, vyhřívané komoře a rozpustné podpoře nebudou problémem ani tvarově přesné komplexní modely či ověření designu pro rychlejší uvedení na trh.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat pomocí webového formuláře – napište nám. Nebo navštivte naše stránky www.makerbot.cz.