Search
Close this search box.

7 cest, které vedou k jednoduššímu a rychlejšímu 3D tisku

Prototypovat, či neprototypovat?
To je otázka, kterou si klade většina designérů a konstruktérů.

Vytvořit tradičními metodami díly a prototypy, kde se testuje tvar, sestavení a funkce, může být velice obtížné, časově náročné a nákladné. Na straně druhé – tvorba prototypů umožňuje ověření a validaci výrobku před jeho finální výrobou, což vede ke kvalitnějšímu dílu nebo výrobku.

V ideálním případě by měli mít konstruktéři a designéři po ruce vlastní zařízení pro 3D tisk, které jim umožní rychle testovat a iterovat návrhy, aby vyhověly požadavkům, a současně udrží náklady na minimu. A tady přichází ke slovu 3D tiskárna Stratasys® J35™ Pro.

V tomto eBooku vám ukážeme, jaké výhody přináší 3D tiskárna J35 Pro při navrhování koncových výrobků, a jak přispívá ke snížení výrobních nákladů i zjednodušení pracovních postupů při navrhování.

3D tiskárna Stratasys J35 Pro

Kompaktní velikost
Nenáročný
a tichý provoz
Snadná údržba
Vše v jednom

Stáhněte si náš eBook

7 cest, které vedou k jednoduššímu a rychlejšímu 3D tisku

Navržena pro kancelář a váš pracovní postup

Díky malému půdorysu, snadné údržbě a tichému provozu bez zápachu získáte všechny výhody vlastní 3D tiskárny profesionální úrovně. Navíc získáte přístup ke kompletnímu ekosystému nástrojů pracovního postupu pro zefektivnění procesu návrhu, včetně cloudových služeb, jednoduchou aplikaci textur (Keyshot), školení na vyžádání a online komunity.

Vytvářejte vysoce věrné prototypy

Vyrábějte prototypy CMF, které vypadají, působí a fungují jako koncový produkt. 3D tiskárna Stratasys J35 Pro umožňuje kombinovat barvy, průhlednost, texturu a pohyblivé části ve stupních šedi pro vytvoření naprosto realistických modelů, které mohou osoby s rozhodovací pravomocí přímo držet v ruce. Schvalování návrhů je tak mnohem rychlejší.