Search
Close this search box.

3D tiskárny pro tisk z kompozitních materiálů F190CR a F370CR

Rozšiřte svou výrobu přípravků a funkčních dílů o 3D tisk z kompozitních materiálů. Získáte tak vyšší rychlost, produktivitu i efektivitu nákladů.

Dodržujte termíny i rozpočet 3D tiskem z vysoce pevných kompozitů

Využitím 3D tisku z kompozitů vyrobíte upínací přípravky, měkké čelisti a nejrůznější součásti za zlomek času a nákladů v porovnání s obráběním kovového ekvivalentu. 3D tiskárny F123 CR doplňují tradiční výrobní technologie a umožňují výrobcům nahradit kovové součásti vysoce pevnými (3D tištěnými) kompozitními díly. To vše zvyšuje produktivitu výroby a zároveň eliminuje dodatečné náklady i dobu realizace outsourcingu.

3D tiskárny F123CR pracují s kompozitními materiály ABS-CF10 a FDM® Nylon-CF10, které jsou obohaceny sekanými uhlíkovými vlákny (s obsahem až 10 % hmotnosti) pro zvýšení pevnosti a tuhosti. Rozpustný podpůrný materiál F123 CR umožňuje vytvářet složité konstrukce, které nelze vyrobit pomocí běžného obrábění nebo na jiných 3D tiskárnách. Výběr čtyř výšek vrstvy poskytuje flexibilitu kvality a rychlosti tisku. Variabilní hustota dílu vám dává svobodu vyrábět plné, pevné díly nebo upravit výplň tak, abyste snížili hmotnost i spotřebu materiálu.

Ohlídejte si svůj výrobní plán s bezkonkurenční spolehlivostí

3D tiskárny pro tisk z kompozitních materiálů F123 CR jsou postaveny na stejné platformě jako osvědčená řada F123 s ověřenou 99% provozuschopností a 99% opakovatelností rozměrů tištěných dílů.* Vyladění materiálu – optimalizace parametrů tisku na základě více než 220 měření – zajišťuje stabilní výsledky při všech výškách vrstvy i konzistentní kvalitu tisku.

Jednoduchá obsluha a bezproblémový provoz

K obsluze 3D tiskáren F123 CR nepotřebujete nijak složité školení ani vysoce kvalifikované techniky. Spuštění úlohy zahrnuje jednoduchý import souboru CAD pomocí softwaru GrabCAD Print™ a zahájení tisku. Tiskárna až do dokončení úlohy nevyžaduje žádný další dohled.

Univerzální použití a otevřená platforma materiálů

3D tiskárny F123 CR mají univerzální uplatnění díky široké škále nabízených materiálů. Kromě vysoce odolných kompozitů pracují také s technickými termoplasty. To vám dává možnost tisknout různé úkoly z různých plastů na jednom zařízení. Není tak potřeba mít zvlášť tiskárnu pro kompozitní a nekompozitní materiály.

Profesionální podpora, vždy když ji potřebujete

Technologie FDM byla vynalezena společností Stratasys, která ji zdokonaluje již více než 30 let. Tým odborných techniků ví, jak zúročit vaši investici do 3D tiskárny a jak řešit případné problémy.