Search
Close this search box.

Děkujeme za vaši návštěvu na MSV 2021

Vážení obchodní přátelé, 

dovolte nám touto cestou poděkovat vám za návštěvu naší expozice na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně, který je pro nás jednou z nejdůležitějších marketingových akcí roku. Vážíme si toho, že jste nám věnovali svůj čas.

Jsme velmi rádi, že jsme mohli na praktických příkladech ukázat, jak výrazně 3D technologie přispívají inovacím téměř ve všech oblastech výroby. Těší nás také, že jsme vám představili některé novinky – ať už novou FDM 3D tiskárnu pro velkoformátový 3D tisk nebo 3D tiskárnu pro sériovou výrobu kovových dílů, vedle automatizovaného 3D měření také rozšířenou realitu v softwaru SuPAR či novou verzi CAD/CAM softwaru Tebis V4.1.

Tento výčet představuje jen několik novinek, které jste měli možnost v naší expozici vidět. Pokud jste naši největší přehlídku 3D technologií na MSV nestihli, neváhejte se na nás obrátit. Rádi vám je předvedeme přímo u nás v sídle firmy v Kuřimi nebo na pobočce v Plazech u Mladé Boleslavi.

Vaše požadavky nyní zpracováváme a v nejbližších dnech a týdnech vás budeme opět kontaktovat. Jako malou připomínku nabízíme ke zhlédnutí video z naší letošní prezentace na MSV v Brně.

Ještě jednou děkujeme za vaši projevenou důvěru a těšíme se na další setkání.